پرداخت به موقع حق الزحمه پزشکان با اجرایی شدن طرح نسخه الکترونیک

کاشان - مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان از پرداخت به موقع حق الزحمه پزشکان در قالب اجرایی شدن طرح نسخه الکترونیک خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، علی محمد حق پناه عصر شنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه کل بدهی های بیمارستان بهشتی تا پایان سال ۱۳۹۷ به دانشگاه علوم پزشکی پرداخت شده است، اظهار داشت: از سال ۹۸ نیز مطالبات سه ماه مهر، آبان و همچنین پیش پرداخت آذرماه بر اساس مطالبات اردیبهشت ۹۸ پرداخت شده است.

وی با اشاره به اینکه مدیریت درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان برای مطالبات پرداختی به دانشگاه علوم پزشکی نسبت به دیگر شهرهای کشور شش ماه جلوتر است، ابراز داشت: بیمارستان های دانشگاهی کشور از بدهی سال ۹۷ خود شش ماهه دوم را دریافت نکرده اند در صورتیکه مدیریت درمان تامین اجتماعی کاشان مطالبات این مدت زمان را به دانشگاه علوم پزشکی پرداخت کرده است.

صرفه جویی در چاپ ۱۸هزار نسخه کاغذی دفترچه درمانی

مدیر درمان تامین اجتماعی منظقه کاشان از عملیاتی شدن طرح نسخه الکترونیک در شش ماهه نخست امسال خبر داد و تصریح کرد: با عملیاتی شدن این طرح با پزشکان طرف قرارداد بیش از ۱۸هزار نسخه صرفه جویی در چاپ دفترچه درمانی بیمه شدگان در این مدت صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه با این طرح علاوه بر صرفه جویی در مصرف کاغذ سو استفاده از دفترچه های درمانی نیز به حداقل می رسد، افزود: بیماران هم با اجرا شدن این طرح در صورتی که داروخانه ای تعدادی از داروهای مورد نیاز را نداشتند می توانند با دریافت داروهای موجود برای دریافت بقیه داروها به داروخانه های دیگر مراجعه کنند.

پرداخت به موقع حق الزحمه پزشکان با اجرایی شدن طرح نسخه الکترونیک

حق پناه همچنین از پرداخت به موقع حق الزحمه پزشکان در قالب اجرایی شدن طرح نسخه الکترونیک خبر داد و بیان داشت: در این طرح نیازی به دفترچه درمانی نیست و بیماران با استفاده از کارت ملی می توانند از خدمات ویزیت و دارو استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه مدیریت درمان منطقه کاشان در پرداخت مطالبات پزشکان طرف قرارداد نسبت به دیگر شهرهای کشور دو ماه جلوتر است، اظهار داشت: این مدیریت تمام سعی و تلاش خود را برای ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان که اکثرا از قشر کارگر جامعه هستند، انجام می دهد.

وجود ۴۰۰هزار بیمه شده اصلی و تبعی در کاشان و آران و بیدگل

مدیر درمان تامین اجتماعی منطقه کاشان از پوشش حدود ۴۰۰هزار بیمه شده اصلی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل خبر داد و ابراز داشت: از این تعداد ۳۰۰هزار بیمه شده در شهرستان کاشان و ۱۰۰هزار بیمه شده در شهرستان آران و بیدگل وجود دارد.

کد خبر 4778618

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 9 =