انتصاب مدیر گروه روانشناسی اجتماعی موسسه مطالعات وتحقیقات اجتماعی

رئیس موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران در حکمی سید مجید امامی را به مدت دو سال به سمت «مدیر گروه روانشناسی اجتماعی» این موسسه منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد نادری، رئیس موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران در حکمی سید مجید امامی را به مدت دو سال به سمت «مدیر گروه روانشناسی اجتماعی» این موسسه منصوب کرد.

در متن این حکم چنین آمده است:

«فاضل ارجمند، جناب آقای دکتر سیدمجید امامی؛
با عنایت به جایگاه رفیع علمی و دانشگاهی جنابعالی به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه امام صادق(علیه السلام) و نیز سوابق درخشان و ارزشمندتان در حوزه مشاوره، آموزش و تربیت خیل کثیری از دانشجویان و پژوهشگران متعهّد، متخصّص و انقلابی در اقصاء نقاط کشور طی دو دهه گذشته، در کنار حجم عظیم تولیدات علمی، نظری و کاربردی جنابعالی در حوزههای مختلف فرهنگی، اجتماعی و تمدّنی، بدینوسیله شما را به مدت دو سال به عنوان مدیر گروه «روانشناسی اجتماعی» مؤسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران، منصوب می‌نمایم.

نظر به رویکردهای جدید و «سند برنامه تحوّلی» مؤسسه در حوزه‌های پژوهشی، فرهنگی و راهبردی، امید است با حضور جناب‌عالی در صدر برنامه ریزی ها و فعالیت‌های گروه پژوهشی روانشناسی اجتماعی، ضمن بهره گیری از ظرفیت‌های علمی و سرمایه اجتماعی موجود مؤسسه در طول بیش از نیم قرن فعالیت آن در کنار جذب نخبگان و پژوهشگران جوان، اندیشمند و مؤمن در حوزه‌ها و گرایشات متنوع و میان رشته‌ای مطالعات اجتماعی و روانشناسی، شاهد تحوّلی ژرف و وسیع در ابعاد فعالیت‌های این گروه پژوهشی و اثرگذاری بیش از پیش آن در فرایندهای خرد و کلان سیاست‌گذاری های کشور باشیم.
توفیقات روزافزون جناب‌عالی را از درگاه خداوند متعال خواستارم.»

سیدمجید امامی عضو هیئت علمی و سرپرست معاون پژوهشی دانشکده معارف اسلامی و فرهنگ و ارتباطات دانشگاه امام صادق (علیه‌السلام) است.

کد خبر 4781752

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =