برخی مدیران کرمان علاقه مند به سرمایه گذاری در استان نیستند

کرمان - استاندار کرمان گفت: برخی مدیران کرمان علاقه مند به سرمایه گذاری در استان نیستند و این در حالیست که باید دست سرمایه گذار را ببوسیم و به دنبال تسهیل حضور آنها باشیم.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی استانداری، محمد جواد فدایی در نشست پنجره واحد سرمایه گذاری استان کرمان با اشاره به اینکه دستگاه‌ها مقید به اجرای مصوبات پنجره واحد سرمایه گذاری نیستند، گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید نسبت اجرای مصوبه‌ها متعهد باشند.

وی اظهار کرد: برخی مدیران استان علاقه مند به سرمایه گذاری در استان نیستند و این در حالیست که باید دست سرمایه گذار را ببوسیم و به دنبال تسهیل حضور آنها باشیم.

وی با بیان اینکه دستگاه ها همکاری لازم را در اجرای مصوبات پنجره واحد سرمایه گذاری ندارند، تصریح کرد: ایجاد شغل در مناطق محروم به سرمایه گذاری نیاز دارد که اهتمام جدی در میان مدیران و نهادها در این رابطه وجود ندارد.

استاندار کرمان تاکید کرد: اگر می خواهیم شغل ایجاد کنیم باید به انجام مصوبات سرمایه گذاری توجه بیشتری شود و ایجاد زیرساخت ها و تاسیسات نباید معطل بماند.

وی بیان کرد: حرف‌های زیاد گفته می‌شود اما در عمل هیچ اتفاقی نمی‌افتد و بهانه‌های مختلفی عملیاتی نشدن مصوبات جلسات پنجره واحد اقتصادی ارائه می‌شود.

فدایی با اشاره به سرمایه گذاری ۳۴۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی در معدن مس ارزوئیه گفت: برای تسریع در اجرای این طرح، کارهای ابتدایی واگذاری توسط دستگاه ها انجام شود و عقد قرار داد نهایی منوط به ارائه پیوست زیست محیطی طرح باشد.

تیم اقتصادی دولت در استان کرمان از سال ۹۶ به تشکیل پنجره واحد سرمایه گذاری به منظور سرعت بخشی به روند پاسخ استعلامات متقاضیان سرمایه گذاری اقدام کرده است.

کد خبر 4782447

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 0 =