آخرین نتایج آزمایشات مسمومیت احتمالی دانشجویان علوم پزشکی تهران

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران آخرین وضعیت نتایج آزمایشات مسمومیت احتمالی دانشجویان علوم پزشکی تهران را اعلام کرد.

دکتر محمدحسین پورغریب در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: تاکنون سه موضوع باکتریال، آب و غذا برای نمونه به آزمایشگاه داده شده است که نمونه آب روز اول مشخص شد و مشکلی ندارد. همچنین یک نمونه مدفوع آزمایش شده نیز از نظر باکتریال منفی بوده است.

وی درباره نمونه های غذا که به آزمایشگاه داده شده خاطرنشان کرد: سه نمونه غذا (برنج، مرغ و الویه) به آزمایشگاه داده شده است و تاکنون نتایج باکتریال یا آلودگی یکی از نمونه های غذا منفی بوده است و در هفته آینده نتیجه بررسی دو نمونه غذایی دیگر مشخص می شود.

معاون دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار داشت: همچنین با دانشجویان مجدد جلسه داشتیم و به دانشجویانی که به سایر مراکز درمانی غیر از مراکز دانشگاه مراجعه کرده و هزینه پرداخت کرده بودند هم هزینه درمان آنها پرداخت شد.

وی اضافه کرد: اکنون با پیک بیماری مواجه نیستیم اما با توجه به اینکه در کل کشور آنفلوانزا شایع است این شرایط در خوابگاه های دانشجویی نیز وجود دارد و تمهیدات مراقبتی برای دانشجویان درنظر گرفتیم. اکنون هم مراجعه کننده دانشجو برای مشکل بیماری در مراکز بهداشت خوابگاه وضعیت عادی دارد.

کد خبر 4789405

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 3 =