سردار سلیمانی تمام ادعاهای دنیای مدرن را به فاضلاب تاریخ ریخت

سردار سلیمانی نه تنها در جبهه‌های نبرد، پوزه کثیف دشمن را به خاک کشید که در حوزه نظر هم، تمام ادعاهای دنیای مدرن را به فاضلاب تاریخ ریخت!

به گزارش خبرنگار مهر، متن زیر یادداشتی از سهیلا صادقی عضو هیئت علمی دانشکده علوم اجتماعی دانشگاه تهران است که در ادامه می‌خوانید؛

قاسم سلیمانی چهره شاخص جهانی مقاومت و مبارزه با ترور آسمانی شد. سال‌ها بود که از قافله شهادت جامانده بود و حسرت رفتن یاران و جاماندن بر دلش مانده بود.

شهادت تنها آرزوی جا مانده بر دلش بود!

سردار بزرگ ایرانی که چهره شاخص مبارزه با ترور بود، خود قربانی ترور شد! سردار سلیمانی نه تنها در جبهه‌های نبرد، پوزه کثیف دشمن را به خاک کشید که در حوزه نظر هم، تمام ادعاهای دنیای مدرن را به فاضلاب تاریخ ریخت!

ثابت کرد که در دنیای معاصر، نظام امپریالیستی و فرهنگ منحط غربی عامل ترور، استبداد، وحشت، مظلوم کشی، ضدیت با تمدن و تباهی است!

شهادت سلیمانی ثابت کرد که غرب هیچ ظرفیتی برای تنظیم تعاملات در دنیا در دست ندارد جز اعمال خشونت و ترور!

فرهنگ منحط غربی که تمام عملکردهایش براساس عقلانیت ابزاری شکل می‌گیرد، به چیزی جز نفع بیشتر برای نظام سلطه و رنج بیشتر برای خاور میانه و سایر کشورهای دنیا نمی‌اندیشد! سلیمانی ثابت کرد که فرهنک غربی بر اساس شقاوت و پلیدی بنا شده است و تنها چیزی که ناقوس مرگ استکبار جهانی را به صدا در می اورد، مقاومت و ایستادگی در سرتاسر دنیاست!

یقیننا خون پاک سردار شهید سلیمانی، میلیونها غنچه جوان را در حوزه مقاومت و گام دوم انقلاب اسلامی شکوفا خواهد کرد!

بی تردید غرب زمستان تاریک و سردی را در پیش رو خواهد داشت

و اسرائیل باید خواب ارام را فقط در خواب ببیند!

و شاهزاده‌های فاسد سعودی باید میلیونها دلار خرج کنند تا یک شب بدون کابوس بخوابند زیرا سلیمانی‌ها در حال طواف خانه کعبه و درست بیخ گوش انها هستند!

امروز هر جوانی در خاور میانه تبدیل به یک سلیمانی خواهد شد، اگرچه علمداری بر زمین افتاد، اما هزاران هزار علمدار به پا خواهند خاست!

مردم جهان سلیمانی را نه در قامت یک مرد نظامی که در قامت یک منجی و مبارزه با ترورمی شناسند و یقیننا سلیمانی‌ها در راه اند! فراجناحی.

ای کاش خوش خیالان و وادادگان و دلدادگان به غرب بفهمند که خاور میانه بیش از گذشته به منطقه باروت تبدیل می‌شود. انرژی‌ها ازاد می‌شوند و تمام دنیای غرب در مقابل تمام دنیای اسلام و ازادگی قرار خواهد گرفت! امریکا ثابت کرد که به هیچ گفتگویی پای بند نیست و به هیچ چیزی جز استعمار و استثمارسایر کشورها نمی‌اندیشد

پس باید واقع بینانه به تحولات جدید نگاه کرد باید دست از ضعف، ترس و وادادگی برداشت و فرهنگ مقاومت را سر لوحه قرار داد.

نمی‌خواهیم وسط عزای سردار عزیزمان که خون از چشمانمان جاری است، نرخ تعیین کنیم ولی شهادت سردار سلیمانی بدست بزرگترین کشور تروریست جهان باید عبرت بزرگی برای ان عده کوتوله‌های سیاسی داخلی باشد که دل به برجام و مذاکره و سایر معاهدات امریکایی بسته اند

کد خبر 4815030

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 11 =