به جهادگران سلامت نامه بنویسید

ستاد مردمی بزرگداشت مدافعان سلامت بر آن است تا عکس دلنوشته های مردم را که با خودکار یا مداد و روی هر نوع کاغذی که نگاشته شده است به دست جهادگران برسانند.

خبرگزاری مهر؛ گروه مجله_مرضیه کیان: در این دورانی که از در خانه ماندن صحبت می‌کنیم و پویش #در_خانه_بمانیم به راه می‌اندازیم، خیلی از پزشکان، پرستاران، کادر درمانی و جهادگران در سرزمین پهناور ایران زمین، مدت هاست خانواده‌هایشان را ندیده‌اند، چند کیلو وزن کم کرده‌اند، نشسته می‌خوابند، و جای رد عینک محافظ بر روی چهره شأن نقش بسته است. این عزیزان به سلامتی هموطنان ارج نهاده‌اند و برای سلامت وطن از خود گذشتگی کرده‌اند.

راستش نسل ایرانی قدردان این قشر ایثارگر است و هر گروهی بر اساس توان خود به نوعی حمایتگر و پشتیبان کادر درمانی است.

ستادهای مردمی که در این راستا تشکیل شده است، از هیچ کمکی دریغ نمی‌کند تا خلأ تنهایی و دور بودن از خانواذه را هرچند کوچک جبران نماید.

این بار ستاد مردمی بزرگداشت مدافعان سلامت، پویشی به راه انداخته‌اند تا هر ایرانی که از دیدن صحنه‌های جانفشانی پزشکان و پرستاران، اشک شوق ریخته‌اند، قلم و کاغذ در دست بگیرند و با پزشکان، پرستاران، تولید کنندگان تجهیزات پزشکی، خانم‌های جهادگر پشت چرخ‌های خیاطی، جوانان متولی سمپاشی خیابان‌های شهر، گروه پر شمار خیرین سلامت و با همه ی آنانی که پای کار جهاد سلامت آمده‌اند، سخن بگویند و از احساس قلبی خود برای این جهاد گران بنویسند.

ستاد مردمی بزرگداشت مدافعان سلامت بر آن است تا عکس دلنوشته های مردم را که با خودکار یا مداد و روی هر نوع کاغذی که نگاشته شده است به دست جهادگران برسانند.

کد خبر 4894893

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 2 =