پرفروش‌های مرکز اسناد انقلاب اسلامی در «نمایشگاه مجازی کتاب»

«من ترسو نیستم»، «صخره سخت» و «شهر که آرام شد برمی‌گردم» در روز نخست نمایشگاه مجازی کتاب پرفروش‌ترین کتاب‌های مرکز اسناد انقلاب اسلامی بودند.

به گزارش خبرگزاری مهر، در اولین روز از نمایشگاه مجازی کتاب که به ابتکار مرکز اسناد انقلاب اسلامی راه اندازی شده است، «من ترسو نیستم» با بیشترین استقبال از سوی مخاطبان، در صدر پرفروش‌ترین کتاب‌های مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار دارد.

«من ترسو نیستم» خاطرات وندی روث شرمن از مذاکره کنندگان ارشد امریکایی در مذاکرات هسته‌ای است. او یکی از چهره‌هایی بود که در اکثر جلسات با طرف ایرانی حضور داشت و یکی از پایه‌های اصلی تنظیم متن نهایی برجام به شمار می‌آید.

همچنین کتاب «صخره سخت» در رتبه دوم پرفروش‌ترین آثار مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی در روز نخست «نمایشگاه مجازی کتاب» قرار گرفته است.

«صخره سخت» با نگاهی دقیق و ژرف به دغدغه‌های انقلابی‌ها از فردای پیروزی انقلاب، درصدد ترسیم فضا و شرایط به وجود آمدن نهادهای امنیتی انقلاب و چگونگی عملکرد آنها در آن شرایط دشوار تاریخی است.

بر اساس این گزارش، کتاب «شهر که آرام شد برمی‌گردم» هم در رتبه بعدی پرفروش‌های مؤسسه فرهنگی هنری مرکز اسناد انقلاب اسلامی قرار دارد.

یادآور می‌شود، «نمایشگاه مجازی کتاب» با بیش از صد عنوان کتاب از ۲۶ فروردین لغایت ۵ اردیبهشت به مدت ۱۰ روز برقرار است. علاقه مندان می‌توانند با مراجعه به صفحه منشورات پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی کتاب‌های مورد نظر خود را با ۱۰ تا ۲۰ درصد تخفیف تهیه کنند.

کد خبر 4902417

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 2 =