استان زنجان در تولید ماسک به خود کفایی رسیده است

زنجان-استاندار زنجان گفت: استان زنجان در تولید ماسک به خود کفایی رسیده و تولید ماسک در استان از ۵۰۰ هزار عدد در روز به ۷۰۰ هزار عددماسک رسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر، فتح الله حقیقی ظهر یکشنبه در جلسه شورای راهبری توسعه مدیریت استان در محل استانداری زنجان، گفت: توجه به دولت الکترونیک در هر کشوری باعث توسعه همه جانبه می‌شود.

وی بر لزوم اجرای دقیق دولت الکترونیک توسط دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: مدیران برای اجرای این امر مهم مدیریت لازم را مد نظر قرار دهند.

استاندار زنجان، گفت: تقویت زیرساخت‌های دولت الکترونیک در استان مورد توجه گیرد و در این میان اداره پست و ثبت احوال استان زنجان در ارائه خدمات الکترونیک عملکرد قابل قبولی دارند.

حقیقی بر لزوم استفاده از ظرفیت بانوان در پست‌های مدیریتی توسط دستگاه‌های اجرایی استان تاکید کرد و گفت: یکی از اهداف مهم این کار پرورش نیرو و بهره گیری از افراد شایسته است و بنده به توان و استعداد بانوانی اعتقاد دارم.

وی تاکید کرد: برخی از دستگاه‌های اجرایی در انجام انتخاب جوانان تا ۳۸ سال سن برای پست‌های مدیریتی کوتاهی کردند و این قابل قبول نیست.

استاندار زنجان، گفت: اجرای طرح‌هایی همچون دولت الکترونیک تأثیر قابل توجهی در ارتقای بهره وری دارد و در این میان دستگاه‌های اجرایی از دولت الکترونیک به خوبی استفاده کنند.

حقیقی تصریح کرد: استان زنجان در تولید ماسک به خود کفایی رسیده و تولید ماسک در استان از ۵۰۰ هزار عدد در روز به ۷۰۰ هزار عددماسک رسیده است و نیمی از ماسک‌ها در استان با قیمت هزار تومان و نیمی هم با قیمت یک هزار و ۳۰۰ تومان عرضه می‌شود و در تولید الکل برپایه آب و الکل دراستان مشکلی نداریم و به استان‌های دیگر هم ارسال می‌کنیم.

کد خبر 5017037

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha