فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی به تصویر کشیده شد

فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی زیر مجموعه اداره کل پردازش و سازماندهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در ویدئویی با عنوان «۹۹ ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» تولید و منتشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، فیلم‌های ۹۹ ثانیه‌ای با هدف آگاهی بخشی و شناساندن فعالیت بخش‌های مختلف آرشیو ملی و کتابخانه ملی به مخاطبان و تبیین داشته‌های میراث مکتوب کشور در حافظه ملی ایرانیان تولید و منتشر می‌شود. در جدیدترین ویدئو فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی به تصویر کشیده شده است.

طرح «۹۹ ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» در پاسخ به نیازسنجی مخاطبان، با ساختار امروزی، ضرباهنگ سریع با بهره گیری از عکس، ویدئو، گرافیک، موشن گرافیک، مصاحبه و متن‌های حاوی اطلاعات مربوطه است که بدون برون سپاری و بدون هزینه تولید و فقط با اتکا، ابتکار و مهارت کارشناسان اداره کل حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تولید می‌شود.

مجموعه فیلم‌های ۹۹ ثانیه‌ای به عنوان بخشی از تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و میراث مکتوب کشور پس از پخش و انتشار، آرشیو شده و برای علاقمندان و پژوهشگران قابل دسترس خواهد بود.

تا کنون فیلم‌های کوتاه ۹۹ ثانیه درباره اداره نشریات و پیایندها، اداره کل مرمت و حفاظت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و زیر مجموعه‌های آن، فعالیت معاونت کتابخانه ملی ایران و اداره کل پردازش سازماندهی، فعالیت‌های اداره سازماندهی و فهرست نویسی منابع غیر کتابی منتشر شده است و ششمین قسمت از مجموعه فیلم‌های ۹۹ ثانیه به تشریح فعالیت اداره فهرست نویسی منابع کتابی اختصاص دارد.

کد خبر 5018131

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =