توقیف ١٧٨ فروند شناور متخلف و بدون مجوز صیادی در آبهای هرمزگان

بندرعباس - فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان از توقیف ١٧٨ فروند شناور متخلف و بدون مجوز صیادی در آبهای هرمزگان در شش ماهه نخست امسال توسط یگان حفاظت شیلات هرمزگان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد حسن آزادی با بیان اینکه در این مدت ۱۷۸ فروند شناور صیادی به علت عدم رعایت محدوده صیدگاه و دیگر تخلفات صیادی به کمیسیون رسیدگی تخلفات صیادی معرفی شده اند گفت: همچنین در این مدت، یک هزار و ۳۸۵ طاقه تور منوفلامنت، ۴۸ دستگاه تور ترال قایق و ۵۵ جفت تخته ترال کشف شده است.

فرمانده یگان حفاظت منابع آبزیان شیلات هرمزگان در ادامه از کشف بالغ بر ۱۱۱ تن انواع آبزیان صید شده غیرمجاز در این مدت و در آبهای استان هرمزگان خبرداد.

آزادی خاطرنشان کرد: این استان با نوار ساحلی بالغ بر ۲۲۰۰ کیلومتر ،۲۲ بندرصیادی، ۳۹ مرکز تخلیه صید وبرخورداری از ۴ هزار و ۵۰۰ فروند شناور صیادی و ۳۲ هزار صیاد فعالیت های گسترده ای را برای حفاظت از منافع صیادان و ذخایر آبزیان بر عهده دارد.

وی افزود: شماره تلفن ۳۳۳۳۱۴۳۴ ستاد یگان حفاظت از منابع آبزیان شیلات هرمزگان برای دریافت هرگونه اخبار و اطلاعات در راستای تخلفات صید و صیادی اختصاص یافته است.

کد خبر 5034740

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha