فاطمیون هم آمریکا و هم تابعین آن را بخوبی شناختند

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه گفت: فاطمیون هم آمریکا و هم تابعین آمریکا را بخوبی شناختند. فاطمیون با شناخت کامل از صحنه نبرد وارد جنگ شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد رضا فلاح زاده معاون هماهنگ کننده نیروی قدس سپاه عصر امروز در مراسم رونمایی از کتاب ابو باران طی سخنانی اظهار داشت: ویژگی اول فاطمیون این بود که اسلام ناب را شناختند. همان اسلام نابی که امام خمینی آن را معرفی کرد و مدعیان دروغین خلافت نبوی و گروه های تکفیری را هم خوب شناختند.

وی افزود: فاطمیون زیر پرچم فرماندهی فرمانده کل قوا و فرماندهی میدانی حاج قاسم سازماندهی شدند. فاطمیون اسلام آمریکایی را شناختند. پرچمدار اسلام ناب امام خمینی و رهبر انقلاب هستند و پرچمدار اسلام آمریکایی وهابیت و گروه های تکفیری هستند.

سردار فلاح زاده ادامه داد: فاطمیون در ابتدا در ایران سازمان و لشکری نداشتند و این افراد فقط برای خدا به میدان جنگ رفتند. فاطمیون برای رضای خدا و دفاع از اعتقادشان رفتند. کسانیکه که در حرم حضرت زینب و حضرت رقیه پرچم خود را متبرک می کردند اعتقادی جنگیدند.

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس تصریح کرد: آیا کسی حاضر است همه دنیا را به او بدهند و بعد گردن او را ببرند؟ محال است کسی قبول کند. کسی که می خواهد با خدا ملاقات کند باید نیتش خالص باشد و دل و قلبش پر از عشق به خدا و اهل بیت باشد.

وی گفت: ویژگی سوم فاطمیون این بود که به دستور ولی خدا رفتند. اگر کسی به غیر از دستور ولی خدا به جنگ برود و کشته شود شهید نیست. فاطمیون وظیفه خود را بخوبی شناختند و به آن وظیفه هم بخوبی عمل نکردند. فاطمیون فهمیدند پرچمدار جناح حق ولی فقیه است.

سردار فلاح زاده با بیان اینکه دیگر ویژگی فاطمیون این بود که از بصیرت خوبی برخوردار هستند عنوان کرد: رژیم صهیونیستی، تروریست‌های تکفیری و همه گروه های تروریستی، اذناب منطقه ای آمریکا هستند و فاطمیون هم آمریکا و هم تابعین آمریکا را بخوبی شناختند. فاطمیون با شناخت کامل از صحنه نبرد وارد جنگ شدند.

معاون هماهنگ کننده نیروی قدس اظهار داشت: فاطمیون در جنوب سوریه عملیات های بزرگی انجام دادند و با مظلومیت به شهادت رسیدند. این رزمندگان برای آزاد سازی تدمر هم شهید دادند و هم ۷۰ نفر از داعش را به هلاکت رساندند و موجب آزادسازی شهر تدمر شدند. نیروهای فاطمیون در جنوب حلب به فرماندهی مستقیم حاج قاسم حماسه آفریدند.

وی با بیان اینکه فاطمیون در منطقه شرق سوریه نیز حماسه آفریدند، گفت: نقش موثر در محاصره ابوکمال را نیروهای فاطمیون، زینبیون و حزب الله ایفا کردند و موجب شدند آخرین قلعه داعش سقوط کند.

کد خبر 5042040

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha