نیروهای مسلح دژ دفاع از جامعه در برابر توطئه های دشمن هستند

بیرجند- نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: نیروهای مسلح دژی در برابر برنامه های دشمن برای براندازی نظام و انقلاب هستند که مردم نسبت به وجود آنها احساس امنیت می کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله سید علیرضا عبادی صبح شنبه در جمع فرماندهان نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران مستقر در خراسان جنوبی بیان کرد: همانگونه که خودشناسی برای هر انسان مسئله‌ای تعیین کننده است، جایگاه خودشناسی هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه مشترکات نیروهای مسلح در طول تاریخ به هم شبیه بوده اما در تعریف تفاوت زیادی دارند، گفت: نقش نیروهای مسلح تحت هر نام و در کشوری، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آیت الله عبادی با بیان اینکه انسان‌های متجاوز برای رسیدن به اهداف شان تشکیلاتی داشته و هر جنایتی را انجام می‌دهند، افزود: امروز وحشی‌های مکتب انحرافی لیبرال غربی تمام گزینه‌ها اعم از قتل، جنایت و انواع حیله‌ها را روی میز دارند.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد: انسان‌های مزدور برای رسیدن به شهوات و خواسته‌های شیطانی از هر فتنه‌ای استفاده می‌کنند که بیان این جنایت‌ها در قلم و زبان نمی گنجد.

وی با بیان اینکه نیروی مسلح نیرویی فرهنگی است که در طول تاریخ بازوی انبیا و اولیا بوده اند، گفت: نیروی‌های مسلح جنگ را برای رسیدن به صلح نوع بشر انتخاب می‌کنند و جنگ ابتدایی ندارند.

آیت الله عبادی با اشاره به شهادت شهید قرنی بیان کرد: قرنی‌ها، صیاد شیرازی‌ها و حاج قاسم سلیمانی های زیادی وجود دارد که بی نام و نشان هستند.

وی با اشاره به تجهیزات دشمن برای براندازی نظام بیان کرد: نیروهای مسلح دژی در برابر برنامه‌های دشمن بوده که مردم نسبت به آن احساس امنیت می‌کنند.

آیت الله عبادی با بیان اینکه ارتش جمهوری اسلامی کلمه طیبه است، اظهار کرد: امید است با رسوایی غرب بعد از نابودی کمونیسم شرق، آرمان بزرگ نیروهای مسلح جمهوری اسلامی که همان نابودی ریشه فسادها و جنایت‌ها است، چنان رقم خورد که فرمانده اصلی پرچم را به دست گیرد.

آمادگی ارتش برای دفاع همه جانبه

امیر سرتیپ دوم ستاد محمود محمودی، فرمانده ارشد نظامی ارتش در خراسان جنوبی هم در این دیدار بیان کرد: ارتش جمهوری اسلامی برای دفاع تمام قد و همه جانبه از این مرز و بوم و نظام آماده است.

وی با اشاره به ۲۹ فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران بیان کرد: با هوشیاری حضرت امام (ره)، نیاز جمهوری به ارتش احساس شد که نشات گرفته از ثبات نظام و انقلاب بود.

امیر سرتیپ دوم ستاد محمودی با بیان اینکه موجودیت ارتشبرای حفظ نظام است، بیان کرد: ارتش جمهوری از زمان تشکیل تاکنون در تمام صحنه‌ها اعم از جبهه مقاومت، جنگ و صحنه همدلی‌ها به صورت تخصصی حضور داشته داشته است.

کد خبر 5190751

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha