سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش منصوب شد

کیش-با حکم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، عبدالنبی شرفی فعالیت خود را به عنوان سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش آغاز کرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، ناصر آخوندی عضو هیئت مدیره و معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت عمران، آب و خدمات کیش که در سالن اجتماعات این شرکت برگزار شد؛ تغییرات مدیریتی در شرکت عمران، آب و خدمات کیش را یکی از اصول اولیه مدیریتی دانست و با تقدیر از عملکرد ابوالفضل طیبی در حوزه مدیریت شهری و افزایش ظرفیت‌های مورد نیاز جهت در آمد زایی برای این شرکت در یک سال گذشته، گفت: با توجه به اینکه شرکت عمران، آب و خدمات کیش یک شرکت خود گردان و ارائه دهنده خدمات به ساکنان این منطقه است، هر گونه کاستی و اقدامات غیر کارشناسی در شرکت سبب اخلال در سیستم این مجموعه خواهد شد.

به گفته آخوندی در سال گذشته علاوه بر طرح‌هایی که سازمان برای اجرا و یا در قالب epc به شرکت واگذار کرده است؛ این مجموعه برای نخستین بار بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان سود خالص و بیش از ۷۰۰ میلیارد تومان از محل ارائه خدمات به ساکنان کیش درآمدزایی داشت.

وی در ادامه تصریح کرد: این شرکت در سال گذشته برای دریافت و پرداخت صورت وضعیت‌های پیمانکاران با هیچ مشکلی مواجه نشد و با موفقیت مجموعه را اداره کرد. امیدواریم این روش و منش در آینده سرلوحه کار سرپرست جدید شرکت عمران و خدمات کیش قرار گیرد.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: با توجه به اینکه ۱۰۰ درصد سهام این شرکت متعلق به سازمان منطقه آزاد کیش است حمایت‌های لازم در این خصوص متوجه شرکت عمران و خدمات کیش خواهد شد.

مصطفی خانزادی معاون فنی و زیر بنایی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی، به نمایندگی از جعفرآهنگران مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش عبدالنبی شرفی را به عنوان سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش معرفی و از خدمات ارزنده ابوالفضل طیبی نیز با اهدا لوح تقدیر قدردانی کرد.

مصطفی خانزادی در این مراسم به تغییرات در تمام لایه‌های مدیریتی اشاره کرد و گفت: یکی از رمزهای موفقیت کشورهای پیشرفته تغییر در لایه‌های بالایی است و افرادی که در بخش‌های مدیریت میانی فعالیت می‌کنند با رویکرد کارشناسی تصمیم سازی می‌کنند.

به گفته خانزادی تغییر مدیریتی در شرکت عمران، آب و خدمات کیش تأثیری در آثار ارزشمند زحمات ابوالفضل طیبی مدیرعامل سابق این شرکت نخواهد داشت.

عضو هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اینکه عبدالنبی شرفی از اعضای فعال شورای شهر کیش است و با شناخت مناسب از این جزیره زمینه ساز تحولات خوبی در این منطقه خواهد بود اظهار داشت: امیدواریم با تلاش مضاعف و ارتباط خوبی که با ارگان‌ها، نهادها و ساکنان کیش دارند و رعایت اصول سازمانی گام‌های مؤثری در حوزه مدیریت شهری بردارند.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش نیز در این مراسم با اشاره به اینکه دو نهاد نیروی انتظامی و شهرداری در جمهوری اسلامی دایره ارتباطی خوبی با مردم در سطح وسیع و گسترده دارند، افزود: فعالیت این دو نهاد هر روز در معرض دید مردم است و مردم عملکرد این دو نهاد را ارزیابی می‌کنند.

پورعلی گفت: شرکت عمران، آب و خدمات کیش یکی از مجموعه‌هایی هست که سرمایه اجتماعی خوبی برای سازمان منطقه آزاد کیش و مناطق آزاد کسب کرده است.

وی اظهار داشت: افکار عمومی در مورد شرکت عمران داوری مثبتی دارد که مرهون تلاش‌ها و تدابیر مدیریت مجموعه و همکارانشان در طول یک سال گذشته اشت گفت: در ادوار پیشین هم همکاران دیگری نیز در این سمت موجبات رضایتمندی ساکنان این منطقه را فراهم کردند.

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تصریح کرد: این مهم به همت نیروی جوان، انسجام، همکاری و همراهی محقق شده است.

محمدصادق سرافراز مشاور و سرپرست جدید اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش هم با بیان اینکه کارنامه عملکرد مسئولان در حوزه‌های مختلف در پیشگاه مردم مشخص و قابل ارزیابی است گفت: مردم قضاوت کننده‌های خوبی در خصوص عملکرد و اقدامات مسئولان در مسیر توسعه و پیشرفت کشور هستند.

سرافراز با اشاره به فرمایشان مقام معظم رهبری در خصوص جلب رضایتمندی مردم تاکید کرد: امیدوارم تمام مسئولانی که در جمهوری اسلامی مشغول خدمت هستند در پیشگاه مردم سر بلند باشند و جلب رضایتمندی مردم را سرلوحه فعالیت‌های کاری خود قرار دهند.

وی همچنین از زحمات مجدانه مدیرعامل سابق شرکت عمران، آب و خدمات کیش تقدیر کرد.

عبدالنبی شرفی سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش ضمن تشکر از مسولان و هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش بر تخصص و نظامند بودن اقدامات انجام شده در این شرکت اشاره داشت و تصریح کرد: از اهداف کلی و مهمترین وظایفی که پیگیر خواهم بود؛ تسهیل و تسریع استاندارد سازی ساخت و ساز، حل مشکلات پیش رو و پاسخگویی به نیازهای ساکنان کیش است.

وی در ادامه افزود: از طرح‌های خلاقانه و نو آورانه نیز استقبال می‌کنیم.

ارتباط بدون واسطه با مردم، تدوین برنامه کوتاه مدت برای رفع مشکلات و برنامه دراز مدت برای طرح‌هایی که به نفع ساکنان کیش است از جمله برنامه‌های آتی سرپرست جدید شرکت عمران، آب و خدمات کیش است که در این مراسم مطرح شد.

کد خبر 5231751

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =