حمایت از طرح های پژوهشی بهسازی محیط های یادگیری مجازی

طرح های پژوهشی در امر بهسازی محیط های یادگیری مجازی از سوی ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی حمایت می شوند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ستاد توسعه علوم و فناوری شناختی، ستاد علوم شناختی از طرح های پژوهشی در امر به سازی محیط های یادگیری مجازی حمایت می کند.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در فراخوانی از طرح های پژوهشی با هدف به سازی محیط های یادگیری مجازی با الهام از یافته های علوم شناختی حمایت می کند.

این ستاد در شانزدهمین فراخوان طرح های پژوهشی اعلام کرد با هدف ایجاد نمونه موفق از محیط یادگیری مجازی با الهام از یافته های علوم شناختی و تجارب جهانی در بوم ایران، از اجرای طرح های تحقیقاتی در این زمینه حمایت بعمل می آورد.

ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در این فراخوان از پژوهشگران و محققان خواست تا در پنج حوزه «توسعه برنامه هایی برای ارتقای توانایی حرفه ای آموزشگران مجازی»، «توسعه فرصت ها و تجارب یادگیری برای آموزش های مهارتی »، «توسعه برنامه هایی برای ارتقای قابلیت های شناختی آموزشگران و یادگیرندگان در محیط یادگیری»، «توسعه روش ها و ابزارهایی برای ارتقای تعاملات اجتماعی و هیجانی در محیط های یادگیری» و «توسعه برنامه هایی برای سنجش و ارزشیابی پیشرفت یادگیری» طرح های خود را ارائه دهند.

ستاد در این فراخوان از اعضای هیأت علمی دانشگاه ها، شرکت های دانش بنیان فعال در حوزه آموزش مجازی دعوت کرد پیشنهادهای پژوهشی خود را با توجه به تجربیات موفق جهانی در این زمینه به ستاد علوم شناختی ارائه دهند.

در این فراخوان همچنین از معلمان و مدارس که در دوره ویروس کرونا تجارب موفق در زمینه آموزش مجازی داشته اند نیز دعوت شد تا با همکاری با متخصصان علوم یادگیری و شناختی و یا شرکت های دانش بنیان پیشنهادات پژوهشی خود را ارائه دهند.

پژوهشگران، محققان و دانش پژوهان می توانند برای شرکت در این فراخوان و کسب اطلاعات لازم به سایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی مراجعه کنند.

کد خبر 5233748

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 7 =