مشارکت ۷۲ درصد مردم فاروج در انتخابات ریاست جمهوری

فاروج_ فرماندار فاروج گفت: میزان مشارکت در انتخابات ۲۸ خرداد در سطح شهرستان ۷۲.۶۷ درصد بوده و مردم منتخبان خود را در سطح شورای اسلامی شهر و روستا با این حضور معرفی کردند.

ابوالحسن نجفی حاج تقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: پس از شمارش آرا در حوزه شورای اسلامی شهر فاروج محمد جواد نقدی با ۲ هزار و ۵۶ رأی، سجاد توافقی فاروجی هزار و ۸۶۲، ابوالفضل اسکندری فاروجی هزار و ۶۹۹، رجبعلی ایزدجو هزار و ۴۹۹ و حسن حیدریان رشوانلو با هزار و ۱۴۴ رأی به عنوان اعضای اصلی انتخاب شدند.

فرماندار فاروج تصریح کرد: همچنین علی رجب پور فرخانی با هزار و ۸۱ رأی، جواد قائمی فاروج هزار و ۴۹ رأی و حسن نعمتی فاروج با هزار و ۱۶ رأی به عنوان اعضای علی البدل این دوره در فاروج انتخاب شدند.

وی گفت: در شهر تیتکانلو مهدی فیاضیان با ۶۹۴ رأی، مهدی شجاع مقدم ۶۴۹ رأی، محسن مسعودی مقدم ۵۶۸ رأی، آمنه حامدی ۵۴۶ رأی و زهرا حامدی با ۴۹۱ رأی بیشترین آرا را کسب کردند.

فرماندار فاروج افزود: در انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، ۴۱ هزار و ۲۴۸ نفر در این شهرستان واجد شرایط رأی اخذ رأی بودند که ۷۲.۶۷ درصد آنها در انتخابات شرکت کردند..

نجفی در انتها گفت: برای برگزاری انتخابات ۷۷ حوزه انتخابیه برای انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان فاروج ساماندهی شد که ۷۵ حوزه انتخابیه روستایی و ۲ حوزه شهری بود.

کد خبر 5240495

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 15 =