برگزاری دومین رویداد پیوند صنایع فرهنگی در مرداد

دومین رویداد پیوند صنایع فرهنگی با عنوان فرنو بازی، اسباب‌بازی و عروسک مردادماه برگزار می‌گردد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دبیرخانه جشنواره بازارپردازی تهران، پیرو برگزاری اولین رویداد پیوند صنایع فرهنگی در حوزه طراحی کاراکتر و شخصیت‌پردازی، دومین رویداد با عنوان رویداد فرنو بازی، اسباب‌بازی و عروسک در مردادماه برگزار خواهد گردید.

در این مرحله، گام دوم برای توسعه کسب و کارهای بازارپردازی (مرچندایزینگ) فرهنگی پس از طراحی کاراکتر و شخصیت‌پردازی برداشته می‌شود. در رویداد فرنو بازی، اسباب‌بازی و عروسک، بهم‌رسانی فعالان فرهنگی در حوزه بازی، اسباب‌بازی و عروسک با مجموعه‌های توسعه‌دهنده کسب و کارهای فرهنگی همانند مراکز نوآوری، شتابدهنده‌ها، فرشتگان سرمایه‌گذاری و تهیه‌کنندگان ارشد فرهنگی بصورت می‌گیرد تادر آن، ایده‌ها و طرح‌های نوین فرهنگی در حوزه بازی، اسباب‌بازی و عروسک به توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی ارائه گردد. دراین رویداد، ایجاد زمینه مناسب برای شکل‌دهی مشارکت مالکیت معنوی ایده‌ها و طرح‌های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برای سامان ‌دادن به کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی پی‌گیری می‌شود.

ثبت نام رویداد فرنو بازی، اسباب‌بازی و عروسک، از اول تیرماه آغاز شده و تا 10 تیرماه ادامه می‌یابد و سپس تیم‌ها بعد از گذراندن مراحل مختلف رویداد، در تاریخ 3 مردادماه اقدام به ارائه طرح‌های خود خواهند کرد.

برگزاری دومین رویداد پیوند صنایع فرهنگی در مرداد

شایان ذکر است رویدادهای به‌هم‌رسانی استارتاپ‌ها با شتابدهنده‌ها موسوم به "پیوند" صندوق نوآوری و شکوفایی با همکاری بنیاد سپهر انقلاب اسلامی وابسته به سازمان تبلیغات اسلامی، در حوزه صنایع فرهنگی برگزار می‌گردد. این سلسله رویدادها در بنیاد سپهر انقلاب اسلامی با عنوان"فرنو (به معنی رویدادهای فرهنگی نوین)" پیگیری می شود و به دنبال ایجاد زمینه مناسب برای شکل‌دهی مشارکت مالکیت معنوی ایده‌ها و طرح‌های فرهنگی بین فعالان فرهنگی و توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی برای سامان ‌دادن به ایجاد کسب و کارهای بازارپردازی فرهنگی است. توسعه‌دهندگان کسب و کارهای فرهنگی با حضور در این سلسله رویدادها و بهره‌مندی از خدمات حمایتی و مربی‌گری، مدل کسب و کار بازارپردازی فرهنگی را مطابق با اصول استاندارد آماده‌سازی کرده و خود را برای یک رقابت فشرده و سنگین برای حضور در جشنواره بازارپردازی تهران و جذب سرمایه و مشارکت اقتصادی آماده می‌کنند.

کد خبر 5241905

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 6 =