مراکز درمانی نیروی دریایی تجهیز می شوند

چالوس- فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه گفت: خدمت رسانی مطلوب به مردم از اولویت‌های بهداری نیروی دریایی سپاه است و در این راستا دیگر مراکز درمانی این نیرو نیز تجهیز و توسعه می‌یابند.

به‌ گزارش‬ خبرنگار‬ مهر، سید علی موسوی جزایری صبح یکشنبه در مراسم بهره برداری از ساختمان اورژانس، رادیولوژی و آزمایشگاه سپهبد شهید سلیمانی بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه شهرستان چالوس اظهار داشت: فاز سوم بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه چالوس با تلاش مدیر بیمارستان و نگاه ویژه نیروی دریایی سپاه احداث شده است.

وی ادامه داد: ساختمان جدید بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه چالوس دارای بخش‌های اورژانس، رادیولوژی، اتاق عمل سراپایی، آی س یو، سی سی یو، آنژیوگرافی است.

وی ادامه داد: بیمارستان امام رضا (ع) چالوس ۱۱ هزار و ۶۰۵ مترمربع است که سال ۹۵ از درمانگاه و مرکز جراحی محدود به بیمارستان تبدیل شده بود و بیمارستان کنونی یکی از کامل‌ترین بیمارستان‌های نیروی دریایی سپاه در کشور است.

موسوی جزایری تاکید کرد: در فاز بعدی این بیمارستان مجهز به تجهیزات ام ار آی خواهد شد و ساختمان آن ساخته شده است و فضای فیزیکی آن مهیا شده است.

وی گفت: خدمت رسانی مطلوب به مردم از اولویت‌های بهداری نیروی دریایی سپاه است و در این راستا دیگر مراکز درمانی این نیرو نیز تجهیز و توسعه می‌یابند.

وی گفت: آنژیوگرافی یکی از بخش‌های مهم بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه شهرستان چالوس به شمار می‌رود که از درخواست‌های مهم و نیاز اساسی مردم بوده است.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران همواره در خدمت رسانی مطلوب نقش ویژه ای داشته و در مبارزه با ویروس منحوس کرونا سپاه پاسداران با اجرای طرح ویژه شهید سلیمانی خدمات مطلوبی انجام دادند تا زنجیره این ویروس را قطع کنند.

آرامش امروز نتیجه محافظت سپاه از ملت بزرگ ایران است

محسنی بندپی بیان داشت: سپاه پرچم دار بوده و در تمام بخش‌هایی که ورود کرده موفق بوده و امروز وقتی در آرامش به بهره برداری دستاوردهای انقلاب می‌پردازیم نتیجه محافظت سپاه از ملت بزرگ ایران است.

وی گفت: در اولین تقسیم‌نیروی انسانی درمانی در سال جدید ۱۸ نیروی متخصص پزشکی در حوزه انتخابیه تقسیم شدند و پروژه اورژانس بیمارستان نوشهر به بهره برداری رسید.

وی گفت: در مسیر ارتقای حوزه سلامت منطقه همچنان در تلاش هستیم و توانستیم فوق تخصص‌هایی در منطقه اختصاص دادیم و حتماً باید این وضعیت را افزایش دهیم و ۵۳ درصد از اعزام بیماران به جاهای دیگر مربوط با قلب و آنژیو گرافی بود که خوشبختانه این تجهیز در بیمارستان امام رضا (ع) چالوس ارتقا پیدا کرده است.

وی گفت: انتظار است مردم ویروس کرونا را جدی بگیرند و چهره‌های این ویروس در حال تغییر است و انتظار است مردم رعایت کنند و مواظب باشند و از کادر درمان تشکر ویژه داریم که ایثارگری می‌کنند.

کد خبر 5265023

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 12 =