۳۱ مرداد ۱۴۰۰، ۱۱:۲۷

خرید بهترین اسباب بازی پسرانه و دخترانه از فروشگاه سیبن

خرید بهترین اسباب بازی پسرانه و دخترانه از فروشگاه سیبن

اگر کودکی دارید و نسبت به شرایط رشد آن حساس هستید، توجه داشتید که در نظر گرفتن انواع اسباب بازی برای رشد شخصیتی و اجتماعی کودک بسیار حائز اهمیت خواهد بود، با این مطلب همراه شوید.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تحقیقات نشان می‌دهد که یادگیری از طریق بازی بخش مهمی از رشد کودک محسوب می‌شود. در واقع کودک حتی در دوران نوزادی برای این که بفهمد "چه کسی است" شروع به بازی کردن می‌کند. استفاده از اسباب بازی‌های آموزشی که می‌توان آنها را از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی تهیه کرد، می‌تواند به کودکان کمک کند تا مهارت‌های مختلف مورد نیازشان در زندگی را بیاموزند. اسباب بازی‌های آموزشی می‌توانند به توسعه مهارت‌های حل مشکل، آموزش حل تعارض و نحوه عملکرد علت و معلول کمک کنند. همچنین اسباب بازی به کودکان در مورد توسعه مهارت‌های حرکتی خوب و زشت کمک خواهد کرد و خلاقیت و تخیل آنها را پرورش می‌دهد.

اگر در حال حاضر کودکی دارید و نسبت به شرایط رشد آن حساس هستید، توجه داشتید که در نظر گرفتن انواع اسباب بازی برای رشد شخصیتی و اجتماعی کودک بسیار حائز اهمیت خواهد بود لذا توصیه می‌کنیم که مقاله‌ی امروز ما را دنبال کنید تا علاوه بر صحبت در خصوص اهمیت اسباب بازی در رشد کودک به فروشگاه اینترنتی اسباب بازی مناسبی برای خرید اسباب بازی اشاره نماییم.

اهمیت اسباب بازی‌های آموزشی

کودکان می‌توانند از یک ماهگی از اسباب‌بازی‌های آموزشی استفاده کنند. در اینجا چند ایده عالی برای اسباب بازی‌های آموزشی بر اساس محدوده سنی و مزایای آنها توضیح داده شده است:

۱ تا ۱۲ ماهگی

در سنین پایین، بازی حسی به تحریک حواس کودک کمک می‌کند. همانطور که کودک شما به رشد خود ادامه می‌دهد و هماهنگی چشم و دست را پرورش می‌دهد، خانواده‌ها می‌توانند اسباب بازی‌هایی را معرفی کنند که تعامل بیشتری را به ارمغان می‌آورند. با فعال شدن بیشتر کودک، پیشنهاد می‌کنیم اسباب بازی‌های حل مشکل را که می‌توانید از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی تهیه کنید، معرفی نمایید.

این اسباب بازی‌ها به کودکان کمک می‌کنند تا درگیری فکری‌شان بیشتر شود و با علت و معلول آشنا شوند مانند «اگر من این کار را انجام دهم، این اتفاق می افتد». آنها همچنین هنگامی که بتوانند نحوه عملکرد یک اسباب بازی را پس از آزمون و خطا و راهنمایی بفهمند، اعتماد به نفس‌شان افزایش خواهد یافت. چند نمونه از اسباب بازی‌های عالی برای اولین سال نوزاد شما عبارتند از:

بازی نوزادان

اسباب بازی‌های کوچک قابل حمل با چراغ و صدا

استیکرها

کودک را در مراکز یادگیری بچرخانید

تشک‌های رقص با صدا روشن کنید

دقت کنید که برای خرید اسباب بازی‎‌های بیشتر کافی است که به فروشگاه اینترنتی اسباب بازی مراجعه کنید تا دست‌تان برای انتخاب باز باشد.

۱۲-۲۴ ماهگی

وقتی فرزند شما به مرز یک سالگی یا بیشتر می‌رسد، به زودی بسیار متحرک می‌شود. معرفی اسباب بازی‌های مناسب به آنها می‌تواند به آموزش تعادل و هماهنگی کمک کند و کنجکاوی کودک را با تحرک جدیدش افزایش دهد. همانطور که کودک شروع به یادگیری راه رفتن می‌کند، می‌توانید اعداد یادگیری را با شمردن مراحل آنها در نظر بگیرید که به آنها کمک می‌کند با اصطلاحات و معنا بیشتر آشنا شوند، حتی اگر در این سن کاملاً آن را درک نکنند. تئاترهای نمایشی اسباب بازی‌های آموزشی، فوق العاده هستند که بین سنین ۱۲-۱۸ ماهگی معرفی می‌شوند زیرا به رشد مهارت‌های تشخیص کودک کمک می‌کنند.

به عنوان مثال اگر یک مجموعه بازی موضوعی دارید که شامل حیوانات است، صدای هر حیوان را تمرین کنید. نمونه‌هایی از اسباب بازی‌هایی که به کودک در رسیدن به مراحل جدید بین ۱ تا ۲ سال کمک می‌کند که می‌توانید هر کدام را از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی تهیه کنید عبارتند از:

ماشین‌های هل دادنی

واکرها

اسباب بازی‌های موضوعی

کتاب‌های موضوعی

خرید بهترین اسباب بازی پسرانه و دخترانه از فروشگاه سیبن

۲+ سال

با بزرگ‌تر شدن و فعال‌تر شدن فرزندان، می‌توانید اسباب بازی‌هایی را نیز معرفی کنید که باعث افزایش قدرت بدنی می‌شوند. هنگامی که نحوه استفاده از اسباب بازی‌های خاص مانند سه چرخه را به آنها نشان می‌دهید، مطمئن شوید که متوجه شده باشند که استفاده از کلاه ایمنی چقدر برایتان اهمیت دارد، لذا در واقع باید درک کرده باشند زمانی که سه چرخه خود را سوار می‌شوند، باید کلاه خود را نیز بر سر داشته باشند.

از طرف دیگر اسباب بازی‌های مختلفی در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی وجود دارد که می‌تواند به کودکان در نوشتن کمک کند؛ چه کودکان با استفاده از آنها به نقاشی بپردازند و چه نام خود را بنویسند. ضمناً بازی‌ها و کتاب‌ها نیز می‌توانند به فرزندتان در تشخیص نام و مهارت‌های سوادآموزی کمک کنند. این نوع اسباب بازی‌ها به کودکان نسخه بصری آنچه را که می‌شنوند، نشان می‌دهد.

به عنوان مثال تکرار خواندن یک کتاب در مورد یک سگ و دیدن یک عکس از این حیوان به فرزند شما اجازه می‌دهد تا تصویری از یک سگ را با صدایی که یک سگ ایجاد می‌کند تطبیق دهد. در کنار این موارد با خواندن کتاب‌هایی که دارای تصاویر رنگی و چند کلمه در هر صفحه است که با کودک شما حرف می‌زند، او را با ظاهر کلماتی که می‌شنود آشنا خواهد کرد. نمونه‌هایی از اسباب بازی‌هایی که به ارتقاء بازی فیزیکی و تقویت مهارت‌های شناختی کمک می‌کند که می‌توانید از فروشگاه اینترنتی اسباب بازی تهیه کنید، عبارتند از:

سه چرخه

حلقه‌های بسکتبال

ست‌های بولینگ

ماسه جنبشی

نقاشی روی سه راه

بازی‌ها یا کتاب‌های «ببین و بگو»

اجزای سازنده مغناطیسی

شمارش اسباب بازی

مزایای اسباب بازی‌های فعالیت آموزشی

خرید بهترین اسباب بازی پسرانه و دخترانه از فروشگاه سیبن

ما زمینه‌هایی را که فرزندان شما با استفاده از اسباب بازی‌های آموزشی بهره‌مند می‌شود را برای شما توضیح می‌دهیم:

تقویت توسعه حرکتی

اسباب بازی‌های آموزشی با توسعه مهارت‌های حسی-حرکتی در کودکان ارتباط دارد. نورها و صداها حس بینایی را در کودکان کوچک تقویت می‌کند. ضمناً اسباب بازی‌ها و فعالیت‌های فریبنده مهارت‌های حرکتی خوب را در کودکان بزرگ‌تر تقویت خواهد کرد. این امر باعث ارتقای شخصیت و مهارت‌های ارتباطی بهتر در کودکان می‌شود. البته دقت در انتخاب اسباب نیز حائز اهمیت است که حتماً قبل از خرید از مشاوران فروشگاه اینترنتی اسباب بازی مشورت بگیرید.

افزایش ضریب هوشی

اسباب بازی‌های آموزشی و تربیتی با حفظ حافظه بهتر، هماهنگی و افزایش سواد و سطح IQ فرزند شما را افزایش می‌دهد. کودکان با اسباب بازی‌ها ذهن‌شان را به چالش می‌کشند. به عنوان مثال وقتی کودک بلوک‌ها را روی هم می‌گذارد اما نمی‌تواند آنها را متعادل کند، می بیند که همه آنها تکه تکه شده است، لذا باید به فکر راه بهتری برای انجام آن باشد. مثال دیگر بازی پازل است. کودک باید تمام انرژی و توجه خود را برای حل معماها متمرکز کند. با گذشت زمان، این چالش‌ها به ذهن آنها کمک می‌کند تا رشد کرده و مهارت‌های حل مساله را بهتر توسعه دهند.

توسعه هوش اجتماعی و عاطفی

شما می‌توانید فرزند خود را به عنوان یک موجود اجتماعی در خانه آموزش دهید. با اسباب بازی‌های آموزشی که انواع و اقسام آنها را در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی مشاهده خواهید کرد، بچه‌ها نقش آفرینی کرده و احساسات را درک می‌کنند. این‌گونه اسباب بازی‌ها کودک شما را در موقعیت‌های مختلف اجتماعی قرار می‌دهد که هر کدام تجربه شیرینی برای او خواهد بود.

خرید انواع اسباب بازی پسرانه و دخترانه از فروشگاه سیبن

فروشگاه اینترنتی اسباب بازی سیبن از جمله فروشگاه‌های آنلاین است که در زمینه فروش انواع اسباب بازی فعالیت می‌کند. در این فروشگاه به اسباب‌بازی‌های مختلفی دسترسی خواهید داشت که می‌توانید هر کدام را که لازم است، تهیه کنید. رضایت مشتریان بویژه از اسباب بازی دخترانه این فروشگاه باعث شده است که فروش محصولات و کالاهای این سایت بیش از گذشته دنبال شود. ضمناً برای هر گونه مشاوره قبل از ثبت سفارش، می‌توانید با استفاده از راه‌های ارتباطی که در ادامه قرار می‌دهیم، استفاده کنید.

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5286192

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha