معرفی نفرات برترمرحله استانی چهل و چهارمین مسابقات قرآن در اصفهان

اصفهان - نفرات برتر مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات سازمان اوقاف و امور خیریه اصفهان معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در اصفهان طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه ۹ و ۱۰ شهریور ماه در امامزاده سید محمد خمینی‌شهر برگزار شد.

۴۱۷ نفر در بخش خواهران و برادران در هشت رشته قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ پنج جز، حفظ ۱۰ جز، حفظ ۲۰ جز و حفظ کل، اذان و دعاخوانی با یکدیگر رقابت کردند، البته باید توجه داشت که بخش اذان تنها برای برادران برگزار شد.

در مجموع ۲۹ نفر از این شرکت کنندگان به عنوان نفرات برتر فینال این مسابقات معرفی شدند، لازم به ذکر است که این افراد در سطح استان اصفهان حائز رتبه شدند و نفرات برتر برای حضور در مسابقات نیمه نهایی کشوری از سوی سازمان اوقاف اعلام خواهند شد.

کیفیت روند برگزاری مرحله استانی چهل و چهارمین دوره مسابقات قرآن در اصفهان به اذعان داوران و شرکت‌کنندگان در این مسابقات در بالاترین سطح بوده و همه شرکت کنندگان نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، زمان بندی حضور متسابقان و … ابراز رضایت کامل داشتند.

اسامی نفرات برتر مسابقات در بخش برادران به شرح زیر است...

قرائت ترتیل

محمد پورسینا نفر اول

امیر طیب تائبی نفر دوم

مهدی شیروی نفر سوم

قرائت تحقیق

مجید زینعلی نفر اول

علیرضا مکاری خوراسگانی نفر دوم

مجتبی هرندی زاده نفر سوم

رشته اذان

مجید ملک‌پور نفر اول

سعید نقدی نفر دوم

حسین بناییان نفر سوم

حفظ کل

موسی معتمدی نفر اول

حسین خانی بیدگلی نفر دوم

مهدی شیرازی نفر سوم

حفظ ۲۰ جز

محمد حیدری نفر اول

مصطفی خواجه نفر دوم

حسین ابیازنی نفر سوم

حفظ ۱۰ جز

محمد هاشم‌زاده نفر اول

ایوب کیانی نفر دوم

امیرحسین جهین نفر سوم

رشته حفظ پنج جز

روح الله عباسی نفر اول

حسن فکور نفر دوم

اسامی نفرات برتر مسابقات در بخش خواهران به شرح زیر است...

رشته قرائت تحقیق

زهره کریمی نفر اول

نجمه سادات مهدوی نفر دوم

نگار احمدی فر نفر سوم

رشته قرائت ترتیل

زهرا قاسمی نفر اول

ماهرخ رفیعی نفر دوم

عفت عبداللهی نفر سوم

رشته حفظ پنج جز

نفیسه السادات اعتصامی نفر اول

زینب رضایی نفر دوم

فهیمه پایدار نفر سوم

رشته حفظ ۱۰ جز

زهرا مجیدی نفر اول

فرزانه السادات خیام نفر دوم

فاطمه حسینی نفر سوم

رشته حفظ ۲۰ جز

فرشته صباغیان نفر اول

نرگس خوشبخت نفر دوم

مریم رضایی نفر سوم

رشته حفظ کل

معصومه گودرزی نفر اول

راضیه رحیمی نفر دوم

نفیسه منصوری نفر سوم

کد خبر 5294857

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha