برگزاری کلاس آنلاین در آنلاین آموزان

سایت آنلاین آموزان زمینه‌ای مناسب را برای برگزاری چنین کلاس‌هایی به صورت آنلاین مهیا کرده و این سایت یکی از بهترین گزینه ها برای آموزشگاه‌ها و موسسات محسوب می‌شود.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، بعد از همه‌گیری ویروس کرونا تمامی موسسات و آموزشگاه‌ها برای برگزاری کلاس‌هایشان به این روش تدریس رو آوردند. آموزش زبان خارجه، آموزش خیاطی یا حتی برگزاری کلاس‌های ورزشی در خانه به روش آنلاین در این دوران میسر شد.

سایت آنلاین آموزان زمینه‌ای مناسب را برای برگزاری چنین کلاس‌هایی به صورت آنلاین مهیا کرده است. از این رو این سایت به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای آموزشگاه‌ها و موسسات محسوب می‌شود.

چرا کلاس آنلاین را در آنلاین آموزان برگزار کنیم؟

آنلاین آموزان سایت اینترنتی است که زمینه برگزاری کلاس‌های آنلاین، مشاوره آنلاین، آزمون آنلاین و غیره را در فضای اینترنت برای موسسات، آموزشگاه‌ها، مدارس، اساتید، معلم‌ها، سازمان‌ها، ادارات، مشاوران تحصیلی و بسیاری دیگر از ارگان‌ها فراهم می‌کند.

با آنلاین آموزان برگزاری کلاس‌ها یا میتینگ‌ها به صورت آنلاین به راحتی میسر می‌شود. در ادامه به مهم‌ترین مزیت‌های این ارائه دهنده سرویس اینترنتی خواهیم پرداخت.

برای مشاوره و شرکت در دوره‌های ۱۰ روزه رایگان آنلاین آموزان با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید:

شماره تماس: ۰۹۰۲۱۳۲۱۸۸۱

شماره تماس: ۰۹۰۲۵۰۸۵۲۵۸

شماره تماس : ۰۹۰۲۵۰۸۵۲۲۲

اسکای روم و بیگبلو ( همزمان با قابلیت رکورد آنلاین)

تمام تلاش این سایت برقراری محیط امن برای برگزاری کلاس‌های مختلف است؛ چراکه برگزاری کلاس آنلاین هیچ یک از محدودیت‌های کلاس حضوری را ندارد. با آنلاین آموزان هیچ‌گاه برگزاری تحصیل و آموزش متوقف نخواهد شد. همچنین در این سایت محدودیتی برای تعریف کلاس و خدمات آموزشی وجود ندارد.

تمامی کلاس‌های آنلاین آموزان با دو سرور همزمان فعال می‌شود. برگزار کننده‌های دوره‌ها و کلاس‌های آموزشی قادر هستند با هر کدام از سرورهایی که در اختیار دارند، کلاس‌ را برگزار کنند. در صورتی که هر کدام از سرورها دچار اختلال شد، امکان استفاده از سرور دوم برای آن‌ها وجود دارد.

برگزاری کلاس آنلاین در آنلاین آموزان

همچنین سرویس بیگبلو و اسکای روم آنلاین آموزان در برگزاری کلاس‌ها محدودیتی ندارند. این بدین معنا است که این سرویس‌ها امکان استفاده تا ۱۲ وبکم را به طور همزمان برای همه کلاس‌ها می‌دهند. امکان ضبط کلاس‌ها در دو سرویس نام برده نیز وجود دارد.

اسکای روم رایگان (۱۰ روز)

آنلاین آموزان برای اثبات تمامی ادعاهای خویش در خصوص تجهیزات و امکاناتی که ارائه می‌دهد، امکان استفاده از تمامی پلتفرم‌ها را برای تمامی اساتید و مدرس‌ها به صورت کاملاً رایگان به مدت ۱۰ روز محیا کرده است. در واقع شما در این مدت زمان ده روزه می‌توانید به صورت رایگان به سایت اسکای روم و سایر پلتفرم‌های برگزاری وبینار مراجعه کنید.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

دوره‌های مختلف در این سایت به صورت کاملا رایگان تعریف شده است. پشتیبانی ۲۴ ساعته آنلاین آموزان خیال مشتریان خود را راحت می‌کند. از این رو هیچ دغدغه‌ای جهت حل مشکلات احتمالی پس از خرید اشتراک نخواهید داشت.

تیم فنی آنلاین آموزان در کنار واحد پشتیبانی به صورت ۲۴ ساعته در تمامی روزهای هفته از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند واتساپ فعال هستند. در صورت بروز هرگونه مشکل در برگزاری یا ورود به کلاس آنلاین با تیم پشتیبانی ارتباط برقرار کنید. آن‌ها تمام آموزش‌های لازم برای ورود به کلاس اسکای روم و سایر پلتفرم‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند. همچنین در کوتاه‌ترین زمان ممکن مشکل شما را حل می‌کنند.

ارائه سرویس‌ کلاس‌ آنلاین در بهترین پلتفرم‌های موجود

یکی دیگر از مزیت‌هایی که موجب می‌شود آنلاین آموزان را برای برگزاری کلاس آنلاین انتخاب کرد، ارائه کلاس‌های آنلاین در بهترین برنامه‌های موجود از قبیل بیگ بلو باتن، ادوبی کانکت و اسکای روم است.

نرم افزار ادوبی کانکت

نرم افزار ادوبی کانکت نرم‌افزاری مناسب برای استفاده در سامانه‌هایی مانند LMS است. این پلتفرم امنیت، قدرتمندی و پایداری بالایی دارد.

امکان چت، نظرسنجی، برگزاری آزمون، گروه‌بندی کلاس و برگزاری کلاس بدون محدودیت تعداد نفرات شرکت کننده از مهم‌ترین مزایای این نرم افزار محسوب می‌شود. به موجب این ویژگی‌ها کلاس‌های دانشگاهی با تعداد نفرات بالا با کمترین قطعی ارتباط برگزار می‌شود.

برگزاری کلاس آنلاین در آنلاین آموزان

اسکای روم

اسکای روم محیطی مناسب برای برگزاری کلاس‌های آموزشی در مدارس و آموزشگاه‌ها است. مزایایی که موجب شده از این برنامه برای برگزاری کلاس‌ها در مدارس به صورت گسترده‌ای استفاده شود به شرح زیر است:

امکان ارتباط شنیداری و دیداری،

پخش فایل‌های تصویری و صوتی برای کاربران،

نمایش اسلاید،

اشتراک گذاری فایل‌ها،

امنیت بالا،

کاربری آسان

و مهم‌تر از همه محیط فارسی این برنامه است.

بیگ بلو باتن

این برنامه با قابلیت ضبط کلاس، امنیت بالا، قابلیت اشتراک گذاری صدا، ویدیو، اسلاید، ارائه وایت برد، امکان چت و پشتیبانی از زبان پارسی است که آنلاین آموزان را ترغیب به ارائه امکانات آن برای موسسات و ارگان‌ها می‌کند.

معرفی برخی از تعرفه‌های سرویس اسکای روم؛ خرید اسکای روم آنلاین آموزان

آنلاین آموزان بر اساس کلاس‌های مختلف، نیاز مدرسین و میزان مصرف آن‌ها تعرفه‌های متفاوتی را در نظر گرفته است. در هر یک از این تعرفه‌ها نیازی به پرداخت هیچ کارمزدی به صورت درصدی وجود ندارد. در واقع شما تنها هزینه بستر را پرداخت خواهید کرد.

تمامی این تعرفه‌ها امکان اطلاع‌رسانی سراسری بدون محدودیت ماهانه، اتصال به اسکای روم و بیگ بلو باتن به طور همزمان و ادوبی کانکت به طور مجزا را می‌دهد.

تعرفه وبیناری یا همایش‌های عمومی

به ازای هر صد نفر در هر ساعت: ۱۵۰۰۰ تومان (تا حداکثر ۳۰۰۰ نفر)

توضیح: مناسب برای برگزاری همایش‌ها و وبینارها با جمعیت بالا

تعرفه نفر_ ساعت

به ازای هر یک نفر در ساعت: ۱۵۰۰۰ تومان

توضیح: مناسب برای برگزاری کلاس‌های خصوصی

تعرفه نامحدود مخصوص مدارس و آموزشگاه‌ها

مهم‌ترین مزیت‌های تعرفه نامحدود که برای ارگان‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها و ... طراحی شده به شرح زیر است:کاهش درصد تعرفه اسکای روم به میزان ۲۰ درصد

۱۰ درصد تخفیف برای اولین خرید

وجود دو سرور همزمان

وجود پشتیبانی ۲۴ ساعته

اقتصادی نقره‌ای

کلاس‌ یک ماهه به مدت ۵۰ ساعت: ۱۲۹۰۰۰ تومان

توضیح: ویژه کلاس‌های بلند مدت با حداکثر ۱۰۰ دانش آموز + نحوه اتصال به اسکای روم و سایر پلتفرم‌ها مانند سایر تعرفه‌ها

اقتصاد برنزی

کلاس یک ماهه به مدت ۵۰ ساعت: ۷۹۰۰۰ تومان

توضیح: ویژه کلاس‌های بلند مدت با حداکثر ۳۵ دانش آموز + نحوه اتصال به اسکای روم و سایر پلتفرم‌ها مانند سایر تعرفه‌های

تعرفه‌های نامحدود آنلاین آموزان

تعرفه‌های نامحدود آنلاین آموزان با میزان ساعات و تعداد مدرس نامحدود به شرح زیر است:

تعرفه نامحدود ۳۰ کاربره: ۲۰۷۰۰۰ تومان

تعرفه نامحدود ۶۰ کاربره: ۳۲۵۰۰۰ تومان

تعرفه نامحدود ۱۰۰کاربره: ۴۹۵۰۰۰ تومان

تعرفه نامحدود ۲۰۰ کاربره: ۸۱۰۰۰۰ تومان

تعرفه نامحدود ۳۰۰ کاربره: ۱۰۵۰۰۰۰تومان

تعرفه نامحدود ۱۰۰ کاربره: ۶۴۸۰۰۰۰ تومان

تمامی تعرفه‌های نامحدود آنلاین آموزان واجد شرایط زیر است:

پنل مدیریتی رایگان

امکان برگزاری کلاس به صورت نامحدود

پشتیبانی آنلاین ۲۴ ساعته

قابلیت رکورد آنلاین

امکان اتصال به دو پلتفرم بیگ بلو باتن و اسکای روم به طور همزمان و ادوبی کانکت به صورت مجزا

قابلیت ارائه در کامپیوتر و موبایل

برای اتصال پلتفرم‌های ارائه شده در آنلاین آموزان نیازی به نصب برنامه‌های آن نیست. شما به راحتی می‌توانید با استفاده از مرورگرهای کامپیوتر و موبایل از کلاس‌های آنلاین بهره ببرید و با اساتید یا سایر هنرجوها به راحتی ارتباط برقرار کنید. ترافیک داخلی، حجم پایین اینترنت و محیط کاملا فارسی از دیگر امکانات این سایت محسوب می‌شود.

با آنلاین آموزان بهترین کلاس‌های آنلاین را برگزار کنید

آنلاین آموزان با ایجاد بستری مناسب سعی دارد که محیطی آرام و ایمن را برای برگزاری کلاس‌های آنلاین ایجاد کند. ثبت این شرکت در رسانه‌های دیجیتال باعث جلب اعتماد مشتریان شده است.

برای مشاوره و شرکت در دوره‌های ۱۰ روزه رایگان آنلاین آموزان با شماره‌های زیر تماس حاصل کنید:

شماره تماس: ۰۹۰۲۱۳۲۱۸۸۱

شماره تماس: ۰۹۰۲۵۰۸۵۲۵۸

شماره تماس : ۰۹۰۲۵۰۸۵۲۲۲

این مطلب، یک خبر آگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 5308392

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 4 =