برترین های جشنواره تئاتر فجر استان فارس معرفی شدند

شیراز - برترین های سی و دومین جشنواره تئاتر فجر استان فارس معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، عصر یکشنبه آرای هیأت داوران سی و دومین جشنواره تئاتر فارس شیراز – آذرماه ۱۴۰۰ پس از مشاهده ۹ اثر حاضر در جشنواره این دوره و پس از مقایسه آن‌ها به شرح ذیل اعلام شد:

بروشور و پوستر:

به دلیل هماهنگی میان مضمون نمایش و خلاقیت موجود، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال به خانم نگین خورشیدی، طراح بروشور و پوستر نمایش بتاز-ف! از کازرون اهدا می‌گردد.

موسیقی:

به دلیل ترجمان دیگر از لحظات نمایشی، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال به آقای مصطفی منافی به خاطر موسیقی نمایش عاشقانه‌های دو بازمانده از یک جنایت جنگی از جهرم اهدا می‌گردد.

گریم:

به دلیل اجرای مناسب با قصه‌های نمایش و وجود ماسک، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال به آقای فرشاد تندنویس برای نمایش جن‌زده زیر لیل از شیراز اهدا می‌گردد.

به دلیل هماهنگی مناسب با محتوا و یگانگی با اجرا، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱۵ میلیون ریال به خانم‌ها فرزانه رادفر و فرناز فتحی، طراحان گریم نمایش هملت بیژنی از فسا اهدا می‌گردد.

طراحی لباس:

به دلیل هماهنگی میان اجرا و اتمسفر، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال به خانم فروغ شهریاری، طرح لباس نمایش ۱۲۳۵ از کازرون اهدا می‌گردد.

به دلیل بداعت در طراحی و هماهنگی مناسب با اجرا، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱۵ میلیون ریال به خانم نجمه زارعی، طراح لباس نمایش هملت بیژنی اهدا می‌گردد.

طراحی صحنه:

به دلیل هماهنگی مناسب میان قصه و نمایش، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال به آقای امیر نصیری، طراح صحنه نمایش ۱۲۳۵ از کازرون اهدا می‌گردد.

به دلیل هماهنگی مناسب با اجرا، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱۵ میلیون ریال به آقای امید دانشوران، طراح صحنه نمایش اقدس از کازرون اهدا می‌گردد.

بازیگری:

لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱ میلیون ریال به خانم آدرینا دهقانی، برای بازی در نمایش جن‌زده زیر لیل از شیراز، اهدا می‌گردد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱ میلیون ریال به خانم ستاره هاشم‌پور، برای بازی در نمایش چراغ راهنما از شیراز، اهدا می‌گردد.

لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱ میلیون ریال به آقای محمد سیروس، برای بازی در نمایش ۱۲۳۵ از کازرون، اهدا می‌گردد.

بازیگری زن:

به دلیل هماهنگی مناسب میان عناصر و ابزار بازیگری، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال به خانم ملیحه عطایی، برای بازی در نمایش روایت داستانی کهن اما واقعی از فسا، اهدا می‌گردد.

مقام سوم بازیگری زن:

به دلیل تلاش مناسب برای انتقال نقش، لوح تقدیر و جایزه نقدی به تفکیک و به ارزش ۱۵ میلیون ریال مشترکاً به خانم‌ها نیلوفر تقوی‌فرد و سمیرا میرزایی، برای بازی در نمایش چراغ راهنما از شیراز، اهدا می‌گردد.

مقام دوم بازیگری زن:

به دلیل خلق لحظات مناسب با نقش و تلاش قابل توجه در اجرا، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱۵ میلیون ریال به خانم محدثه سعیدیان، برای بازی در نمایش ۱۲۳۵ از کازرون، اهدا می‌گردد.

مقام اول بازیگری زن:

به دلیل تداوم در بازی و تسلط بر تکنیک لازم جهت ایفای نقش، دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به ارزش ۲۵ میلیون ریال خانم شراره پرویزی، برای بازی در نمایش ۱۲۳۵ از کازرون، اهدا می‌گردد.

بازیگری مرد:

مقام سوم بازیگری مرد: به دلیل تلاش صادقانه جهت باورپذیری نقش، لوح تقدیر و جایزه نقدی به تفکیک و به ارزش ۱۵ میلیون ریال مشترکاً به آقایان سید علی حسینی، برای بازی در نمایش عاشقانه‌های دو بازمانده از یک جنایت جنگی از جهرم و قاسم صادقی برای بازی در نمایش عشق و آفساید از فیروزآباد اهدا می‌گردد.

مقام دوم بازیگری مرد:

به دلیل اجرای مناسب با نقش و استفاده از امکانات بازیگری، لوح تقدیر و جایزه نقدی به تفکیک و به ارزش ۱۵ میلیون ریال مشترکاً به آقایان امید دانشوران، برای بازی در نمایش اقدس از یک جنایت جنگی از کازرون و امیر نصیری برای بازی در نمایش ۱۲۳۵ از کازرون اهدا می‌گردد.

مقام اول بازیگری مرد:

هیأت داوران در این بخش برگزیده‌ای نداشت.

جایزه ویژه هیأت داوران:

هیأت داوران جایزه ویژه خود را به دلیل هماهنگی متناسب با اجرا و هم ردیف بودن کلیه بازیگران به تمامی بازیگران نمایش هملت بیژنی از فسا اهدا می‌نماید.

دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی به ارزش ۵۰ میلیون یال به آقای منوچهر محسنی به عنوان نماینده بازیگران گروه هملت بیژنی اهدا می‌گردد.

نمایش‌نامه‌نویسی:

مقام سوم نمایش‌نامه‌نویسی لوح تقدیر و جایزه نقدی به تفکیک و به ارزش ۱۵ میلیون ریال مشترکاً به آقایان محمدجواد صفایی برای نمایشنامه عشق و آفساید و محمدحسین بردبار برای نمایشنامه روایت داستانی کهن اما واقعی از فسا، اهدا می‌گردد.

مقام دوم نمایش‌نامه‌نویسی، لوح تقدیر و جایزه نقدی به تفکیک و به ارزش ۱۵ میلیون آقای امید نصیری برای نمایشنامه ۱۲۳۵ از کازرون اهدا می‌گردد.

مقام اول نمایش‌نامه نویسی:

هیأت داوران در این بخش برگزیده‌ای نداشت.

کارگردانی:

تقدیر به دلیل داشتن لحظات مناسب و هماهنگی میان عناصر و طراحی و اجرا، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۵ میلیون ریال به آقای مجتبی راوش، کارگردان نمایش بتاز-ف! از کازرون اهدا می‌گردد.

مقام سوم کارگردانی: به دلیل خلق لحظات بدیع، هماهنگی میان عناصر و اجرای هماهنگ میان اجزا حاکم بر صحنه، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۱۰ میلیون ریال به آقای آژمان بیژنی‌نسب، کارگردان نمایش هملت بیژنی از فسا اهدا می‌گردد.

مقام دوم کارگردانی: به دلیل فضاسازی مناسب و خلاقانه و هماهنگی لازم در اجرا میان عناصر و اجزای حاکم بر صحنه، لوح تقدیر و جایزه نقدی به ارزش ۲۰ میلیون ریال به آقای امیر نصیری برای کارگردانی نمایش ۱۲۳۵ از کازرون اهدا می‌گردد.

مقام اول کارگردانی: هیأت داوران در این بخش برگزیده‌ای نداشت.

نمایش‌های برگزیده:

هیأت داوران با توجه به ۹ اثر موجود در جشنواره، بدون اولویت، دو نمایش را جهت شرکت در جشنواره تئاتر فجر معرفی می‌نماید: دیپلم افتخار، تندیس جشنواره اهدا می‌گردد به نمایش ۱۲۳۵ از کازرون و نمایش هملت بیژنی از فسا

کد خبر 5363069

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 4 + 8 =