عملیات‌ استشهادی نشانگر عمق فرهنگ مقاومت در فلسطین است

عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین در سخنانی تأکید کرد که سلسله عملیات استشهادی علیه صهیونیستها نشانگر عمق فرهنگ مقاومت و ریشه دار بودن آن در اراضی اشغالی است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از فلسطین الیوم، «داوود شهاب» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین سخنانی را در خصوص عملیات های استشهادی فلسطینیان علیه صهیونیستها در اراضی اشغالی، مطرح کرد.

بر اساس این گزارش، این عضو ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد: سلسله عملیات استشهادی علیه صهیونیستها نشانگر عمق فرهنگ مقاومت و ریشه دار بودن آن در اراضی اشغالی است.

داوود شهاب در ادامه سخنان خود یادآور شد: سلسله تجاوزات رژیم صهیونیستی و نیز اقدامات خصمانه آن نمی تواند موجب دست کشیدن فلسطینیان از انجام عملیات های استشهادی در اراضی اشغالی شود.

وی در ادامه به جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن جوان فلسطینی در قدس اشغالی اشاره کرد و گفت: این جنایت نمی تواند شعله های آتش خیزش عمومی ملت فلسطین در برابر صهیونیستها را خاموش کند.

داوود شهاب در ادامه سخنانش همچنین ضمن انتقاد شدید از مواضع جامعه جهانی در قبال مسأله فلسطین، اظهار داشت: جامعه جهانی با سکوت خود در برابر جنایات رژیم صهیونیستی، در این جنایات علیه فلسطینیان شریک است.

این سخنان پس از آن مطرح شد که روز گذشته جنبش مقاومت اسلامی حماس به جنایت اخیر صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن یک شهروند فلسطینی در قدس اشغالی واکنش نشان داد. «محمد حماده» سخنگوی جنبش حماس اقدام صهیونیست‌ها در به شهادت رساندن «محمد شوکت سلیمه» در قدس اشغالی را یک اقدام جنایتکارانه توصیف کرد.

وی در این زمینه تصریح کرد: صهیونیست‌ها با ارتکاب جنایت علیه شهروند بی دفاع فلسطینی یک بار دیگر خوی توحش خود را به نمایش گذاشتند. حماده گفت: متأسفانه شاهد آن هستیم که رژیم صهیونیستی ارتکاب جنایت علیه فلسطینیان را به اوج خود رسانده است.

گفتنی است، روز شنبه هفته جاری بود که نظامیان رژیم صهیونیستی در جدیدترین جنایت خود یک شهروند فلسطینی را در قدس اشغالی به ضرب گلوله به شهادت رساندند.

کد خبر 5368627

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 1 =