شهادت حاج قاسم آغازی برای پایان آمریکا است

کرمان - رئیس مرکز راهبردی سپاه گفت: شهادت حاج قاسم حرکت و مکتبی در جهان ایجاد کرد که به پایان دادن به استکبار جهانی ختم می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار علی اکبر احمدیان پیش از ظهر چهارشنبه در گردهمایی عشایر در شهر رابر به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سپهبد سلیمانی گفت: شهید سلیمانی در قلب مردم ایران و مردم منطقه جای دارد و همه صفات نیکو را در چهره شهید سلیمانی می‌بینند.

وی با اشاره به اینکه مکتب سلیمانی مکتب انقلاب اسلامی است گفت: اگر این مکتب را از نقطه شهادت این شهید ببینیم باید گفت که شهید سلیمانی حجت خدا شد بر همه ما انسان‌ها. بر حقانیت اسلام حجت شد چون ایمان همه به خدا افزایش پیدا کرد. وقتی وعده صادق داد که کمتر از سه ماه داعش را جمع می‌کند من برخورد لرزیدم اما خداوند کمتر از این مدت وعده او را عملی کرد.

وی بیان کرد: آرزوهای شهید سلیمانی همان گونه که می‌خواست محقق شد، ایشان در مورد شهادتش می‌گفت دوست دارم شهید شوم نه توسط یک نفر که اجیر شده است، بلکه می‌خواهم به دست اشقیا شهید شوم و می‌خواهم وجودم پودر شود و چیزی باقی نماند.

رئیس مرکز راهبردی سپاه گفت: این وعده ایشان به ترامپ که مرد میدان تو من هستم هم محقق خواهد شد، ترامپ و امسال او تصور می‌کردند با شهادت شهید سلیمانی این حرکت تمام می‌شود اما اتفاقاً میدان همان میدانی بود که آمریکا شروع کرد و این مکتب آغاز شد و به شکست آمریکا ختم می‌شود.

وی با اشاره به صحبت‌های شهید سلیمانی گفت: می‌گوید که ما ملت شهادتیم و ما ملت امام حسینیم یعنی با روش شهادت شما را شکست می‌دهیم و این وعده الهی را خواهیم دید و لذا حجت خدا شد بر صدق وعده‌های الهی و دوم اینکه شهید سلیمانی حجت خدا شد بر مجاهدت و همه فهمیدند با جهاد هدایت الهی ایجاد می‌شود.

سردار احمدیان ادامه داد: شهید سلیمانی امروز بعد از شهادت قابل دسترس نیست اما سلیمانی که از شهر رابر برخواست الگویی برای مردم است، سرمایه قاسم سلیمانی صداقت و غیرت روستاییان و عشایر بود.

وی ادامه داد: حاج قاسم در مسیر تکامل بود و گاهی تعجب انسان را بر می‌انگیخت که چگونه در یک فاصله کوتاه متحول شده است. وسوسه شیطان را قبول نکرد و فقط در راه خدا بود، وسوسه مذاکره با آمریکا او را نگرفت، التماس کردند که یک ملاقات داشته باشند اما قبول نکرد.

وی افزود: گوش به حرف کسانی که شماتت می‌کردند هم نداد و در مسیر مستقیم حرکت کرد و در راه خدا به جلو رفت، از سوی دیگر عزمی راسخ داشت مشکل را پیدا می‌کرد و تا حل مشکل پیش می‌رفت.

رئیس مرکز راهبردی سپاه گفت: حاج قاسم مظاهر پیام انقلاب اسلامی شد و به همین دلیل مورد توجه و حمایت رهبر انقلاب قرار گرفت و نشان داد که در انقلاب اسلامی انسان رشد و به تعالی می‌رسد.

کد خبر 5392840

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha