مدیری که خدمتگزار باشد خط سیاسی و گروهی او مهم نیست

شیراز - نماینده ولی فقیه در فارس گفت: مدیری که خدمتگزار باشد خط گروهی و سیاسی او مهم نسیت اما اگر فرد خدمتگزار نباشد خائن است.

به گزارش خبرگزاری مهر، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در نشست با مدیران ارشد جهاد کشاورزی فارس، عنوان کرد: امیدواریم با برنامه ریزی و حذف بروکراتیک، کشاورزی فارس به وضعیت مطلوب برسد، وضعیتی که شایسته گام دومی باشد که مقام معظم رهبری مطرح فرمودند.

او با اشاره به اینکه سند، «وحدت هدف» به ما می‌دهد و قله را مشخص می‌کند، تصریح کرد: سند می‌خواهد ما را به این سمت کشاند که از چند طرف دیگر نرویم.

امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه مدیریت بخش کشاورزی ما باید دانش بنیان شود، اظهار کرد: در کمیسیون کشاورزی آب منابع طبیعی و محیط زیست برای این موضوع ویژه کار شود.

آیت‌الله دژکام با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، گفت: اول برنامه ریزی داشته باشید، دوم مدیریت علمی داشته باشید و سوم جهادی کار کنید.

او با اشاره به روایتی از اهل بیت (ع)، با تاکید بر اینکه رؤسا رئیس مردم ولی علما رئیس رؤسا هستند، افزود: خط سیاسی مهم نیست فرد باید خدمتگزار باشد که اگر نباشد خائن است و اگر خدمتگزار باشد مربوط به چه گروهی است اهمیت ندارد.

آیت‌الله دژکام با اشاره به اینکه حسب پیمایش‌هایی که در سطح این استان انجام شده از نظر بروکراسی و کاغذ بازی اداری متأسفانه استان ما جزو استان‌های مشکل دار در سطح ملی است، به همین جهت سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف از جمله کشاورزی معطل می‌ماند و کسانی که می‌خواهند در این قسمت‌ها کار کنند با مشکل مواجه می‌شوند، گفت: با جدیت نسبت به افزایش بهره‌وری در محیط اداری و حل مشکل بروکراتیک اقدام شود.

کد خبر 5406650

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 0 =