ضرورت جانمایی آرامستان جدید شهرستان تویسرکان

همدان- سرپرست فرمانداری شهرستان تویسرکان خواستار ارائه برنامه میان مدت و بلندمدت برای ساماندهی آرامستان فعلی و جانمایی آرامستان جدید در این شهرستان شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، حسین افشاری چهارشنبه در نشست با شهردار و شورای اسلامی شهر تویسرکان با بیان اینکه آینده نگری، پیش بینی و ارائه راه حل مسائل و مشکلات شهری باید به جای درگیر شدن اعضای شورا با امور جزئی در پیش گرفته شود، برلزوم قانون مداری و رعایت ضوابط شهرسازی فنی، ساخت و سازها تاکید کرد.

وی با بیان اینکه صدور پروانه ساخت و تسهیل و زمانبندی مشخص برای مجموعه شهرداری و نظام مهندسی باید روان سازی شود، اظهار کرد: سامانه پایش تصویری تا ۲۰ اسفندماه سال جاری راه اندازی و به بهره برداری کامل خواهد رسید.

فرماندار شهرستان تویسرکان به ضرورت ایجاد مرکز پژوهش‌های شورای شهر و پرداختن به مشکلات شهر سازی و مدیریت شهری و رفتار ترافیکی و مبلمان شهری پرداخت و افزود: مقابله جدی و بدون اغماض با رانت و بستن روزنه تخلفات و گلوگاه‌های فساد باید در دستور کار قرار گیرد.

افشاری بر جداسازی محل کار اعضای شورای شهر از شهرداری و استقرار کمیسیون‌ها در محل جدید شورا تاکید ورزید و خواستار ارائه برنامه میان مدت و بلند مدت برای ساماندهی آرامستان فعلی و جانمایی آرامستان جدید شد.

سرپرست فرمانداری تویسرکان در ادامه با تاکید بر لزوم وحدت و هماهنگی اعضای شورای در امور اساسی شهر تویسرکان و پروژه‌های مهم شهری، خواستار همکاری همه مدیران دستگاه‌های اجرایی برای تسریع در اجرای پروژه‌های شهری با شهرداری تویسرکان شد.

کد خبر 5409761

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 8 =