نمایندگان رهبری در دانشگاه‌های استان سمنان منشاء اثرگذاری باشند

سمنان- مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سمنان با اشاره به جایگاه دفاتر نمایندگی رهبری، گفت: نمایندگان رهبری در دانشگاه‌های استان باید منشاء اثرگذاری باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام رضا کهساری در مراسم معارفه مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان به میزبانی سالن جلسات این دانشگاه، بیان کرد: جایگاه دفاتر نهاد رهبری در دانشگاه‌ها مشاوران امین رؤسا است.

وی با بیان اینکه حضور روحانیون در دانشگاه که در قامت دفاتر نهاد نمایندگی رهبری تبلور پیدا کرده، مایه افتخار است و باید با تعامل مناسب زمینه حضور دانشجویان در فعالیت‌های قرآنی، فرهنگی فراهم شود، افزود: دفتر نهاد بازویی برای مدیریت دانشگاه و تشکل‌های دانشجویی است.

مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های سمنان بیان کرد: مسئول دفتر نهاد معظم رهبری در دانشگاه وظیفه سنگینی بر عهده دارد که بایستی مشاور امین برای ریاست دانشگاه و منشأ اثر اتفاقات مثبت و اثرگذاری در دانشگاه‌ها باشد.

رضا نقدی رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در این نشست با بیان اینکه برنامه‌ها و همکاری‌های مشترک نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها ظرفیت بسیار برجسته‌ای برای ایجاد نوآوری و رفع بسیاری از چالش‌ها محسوب می‌شود، گفت: ترویج و تعمیق باورهای دینی در دانشگاه، ایجاد شور و نشاط و انگیزه در میان جامعه دانشگاهی، نظارت، هدایت و حمایت از فعالیت‌های فرهنگی دانشگاه و مأمن و پناهگاه بودن دفتر نهاد برای همگان از وظایف مهم نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه است.

حجت‌الاسلام سید مهدی طهماسبی مسئول جدید دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان نیز در این نشست طی سخنانی با ترویج اعتماد عمومی را یکی از مهترین رویکردها و کارکردهای نمایندگی رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه‌ها دانست.

در این نشست طی حکمی حجت‌الاسلام سید مهدی طهماسبی به سمت مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان معرفی شد.

کد خبر 5514276

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha