اجازه نمی‌دهیم علیرضا دبیر به سرنوشت رسول خادم دچار شود

مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی ظهر آغاز شد و اعضای مجمع و متولیان فدراسیون کشتی، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک به بحث و گفتگو پرداختند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون کشتی از ساعت ۱۴ امروز و با حضور علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و سایر اعضای مجمع، و همچنین پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و کیکاووس سعیدی دبیرکل کمیته ملی المپیک در سالن قاسم فارسی آکادمی ملی المپیک در حال برگزاری است.

در ابتدا ابراهیم مهربان دبیر مجمع با توجه اساسنامه مصوب فدراسیون کشتی، صحبت را آغاز کرد و خواستار شد اعضا معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان را بعنوان رئیس مجمع را انتخاب کنند. این درخواست با اعتراض اعضای مجمع روبرو شد و با دخالت علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی و درخواست وی، اعضا با ریاست پولادگر در این مجمع موافقت کردند.

محمد موسایی عضو مجمع فدراسیون کشتی گفت: خواهش من از سجادی وزیر ورزش و جوانان این است که به عنوان یک ورزشکار و قهرمان موضع خود را در مورد کشتی بیان کند که آیا کشتی بعنوان ورزش اول کشور که تمام مدال‌ها و افتخارآفرینی‌ها را داشته و ۸۰ درصد آن برای کشتی است، باید بودجه اش قطع شود.

وی ادامه داد: وقتی بار ورزش یک کشور بر روی کشتی است و ۱۱۲ قهرمان المپیک و جهان اکثر مدال‌های ورزش ایران در میادین جهانی و المپیک را کسب کرده‌اند، آیا این درست است که همان رفتاری که با رسول خادم شد و بودجه‌ی کشتی را ندادند با علیرضا دبیر شود و سرنوشت این قهرمان المپیک و جهان نیز مانند رسول خادم شود.

موسایی تصریح کرد: ما به عنوان اعضای مجمع و بالاترین رکن کشتی کشور، قطعاً این اجازه را نخواهیم داد که دبیر با این کج سلیقگی‌ها کشتی را رها کند.

کد خبر 5523133

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha