در مواجهه با دشمن صهیونیستی هیچ خط قرمزی نداریم

یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی گفت که این جنبش قادر به حمله به هر هدفی داخل رژیم صهیونیستی است و در مواجهه با این رژیم خط قرمزی ندارد.

به گزارش خبرگزاری مهر، یکی از رهبران ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین گفت که این جنبش قادر به حمله به هر هدفی در داخل رژیم صهیونیستی است.

بر اساس این گزارش، «خضر حبیب» در گفتگو با شبکه خبری العالم گفت: در نزاع با دشمن صهیونیستی هیچ خط قرمزی نداریم. دشمن صهیونیستی از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به ما دریغ نمی‌کند و تمام امکانات خود را به کار گرفته است ما نیز به فضل الهی هیچ خط قرمزی در هدف قرار دادن این دشمن جنایتکار نخواهیم داشت و تمام اهداف در دسترس است و با توجه به توانمندی جنبش جهاد اسلامی تمام اهدافی را که جهاد اسلامی قادر به هدف قرار دادن آن است در نبردهای آینده با دشمن جنایتکار مورد حمله قرار خواهیم داد.

این مقام جنبش جهاد اسلامی همچنین افزود که پس از ترور «تیسیر الجعبری» از فرماندهان این جنبش، پاسخ و واکنش ضروری بود و نیازی به مشورت نداشت.

خضر حبیب درباره حمایت محور مقاومت از مقاومت فلسطین و جنبش جهاد اسلامی هم تصریح کرد: محور مقاومت نه تنها از جنبش جهاد اسلامی بلکه از تمام مقاومت فلسطین حمایت و پشتیبانی می‌کند.

وی افزود: رژیم صهیونیستی برای ایجاد بی ثباتی و تخریب منطقه و فتنه انگیزی و دامن زدن به جنگ در منطقه ایجاد شده به همین دلیل محور مقاومت از ملت فلسطین و جنبش جهاد اسلامی حمایت می‌کند و تماس‌های نزدیکی بین رهبران این محور با زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی صورت گرفته است.

حبیب ادامه داد: ما در جنبش جهاد اسلامی از این مواضع و حمایت نامحدود محور مقاومت از مقاومت فلسطین و جنبش جهاد اسلامی قدردانی می‌کنیم.

کد خبر 5564258

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha