خبرگزاری مهر سه عنوان برتر در جشنواره مطبوعات زنجان را کسب کرد

زنجان-خبرگزاری مهر در هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری و پایگاه های خبری استان زنجان موفق به کسب سه عنوان برتر در بخش های اصلی و موضوعی شد.

به گزارش خبرنگار مهر، در هشتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری و پایگاه های خبری استان زنجان خبرگزاری مهر عنوان برتر در بخش موضوعی، شایسته تقدیر در بخش یادداشت و مقام نخست در بخش عکس را کسب کرد.

در بخش عکس، مهدی الماسی از خبرگزاری مهر با گزارش تصویری «نجات چوپانان از دل کوه‌های برفی زنجان» عنوان نخست هشتمین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری را کسب کرد.

در بخش موضوعی با محوریت «موضوع انرژی، آب و محیط زیست» خبرگزاری های مهر و ایسنا به عنوان خبرگزاری های برتر شناخته شدند.

در بخش اصلی، یادداشت «مدیر بومی» در زنجان نیازمند بازتعریف شایسته تقدیر شد.

در اختتامیه هشتمین دوره جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری، خبرگزاری ایلنا و تحلیل بازار در موضوع شعار سال (تولید، دانش‌بنیان، اشتغال آفرینی) دیگر برگزیدگان بخش موضوعی بودند.

در این جشنواره، هفته‌نامه مشاغل کسب و کار زنجان مشترک با خبرگزاری شبستان در موضوع جهاد تبیین، هفته نامه بیان خدابنده در موضوع گام دوم انقلاب، هفته نامه وزین زنجان در موضوع امید آفرینی، روزنامه صدای زنجان و خبرگزاری ایمنا در موضوع چالش‌ها، آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی و خبرگزاری ایکنا در موضوع خانواده و سبک زندگی ایرانی-اسلامی برگزیده شدند.

خبرگزاری تسنیم با موضوع ایثار و شهادت برگزیدگان هشتمین جشنواره مطبوعات استان زنجان در بخش موضوعی بودند.

همچنین در بخش گزارش، زهرا فتحی از خبرگزاری ایسنا رتبه اول، زهره میرعیسی خانی از روزنامه صدای زنجان رتبه دوم، حسین عباسی از خبرگزاری موج‌رسا حائز رتبه سوم شدند.

حسین عباسی از پایگاه خبری موج‌رسا، یوسف‌قزلباش از خبرگزاری ایسنا و فاطمه سیاحتی نیز از موج بیداری به طور مشترک شایسته تقدیر معرفی شدند.

در بخش خبر صغری محمدی از هفته نامه وزین زنجان حائز رتبه اول، فاطمه تاج‌بخش از خبرگزاری بین‌المللی قرآن حائز رتبه دوم و زهرا بیات از خبرگزاری موج‌رسا و لیلا محمدی از روزنامه صدای زنجان به طور مشترک سوم شدند.

در بخش عکس، مهدی الماسی از خبرگزاری مهر رتبه اول، حسین عباسی از خبرگزاری موج‌رسا رتبه دوم و احسان تقی‌بیگلو از خبرگزاری ایسنا رتبه سوم را بخود اختصاص دادند.

در بخش مقاله، یادداشت و سرمقاله معصومه نوروزی از روزنامه صدای زنجان رتبه اول، محمد کریمی از پایگاه خبری موج‌رسا رتبه دوم، زهرا رسولی از خبرگزاری فارس حائز رتبه سوم و رحیم مقدمی از خبرگزاری مهر شایسته تقدیر شناخته شد.

در بخش تیتر، وحید حاج سعیدی، زهره‌میر عیسی خانی از روزنامه صدای زنجان به طور مشترک سوم و یوسف قزلباش از خبرگزاری ایسنا رتبه دوم شد و هیئت داوران برای رتبه اول در این بخش انتخابی نداشتند.

طبق نظر هیئت داوران در بخش طراحی و صفحه آرایی اثر مهدی سهرابی از رونامه صدای زنجان، فاطمه سیاحتی از موج‌بیداری، حدیثه ناصر از پیام زنجان به تربیت نفر اول تا سوم شناخته شدند.

همچنین در بخش مصاحبه زهرا رسولی رتبه دوم، پریسا یوسفی و فائزه تقی‌لو به طور مشترک سوم شدند، این بخش نفر اول نداشت.

در مهلت زمان شرکت در هشتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان زنجان ۲۵۲ اثر برای شرکت در جشنواره ارسال شد.

۶۰ نفر از فعالان رسانه‌ای استان در بخش‌های اصلی جشنواره اثر بارگذاری کرده بودند.

۳۳ اثر در بخش خبر، ۷۴ اثر در بخش گزارش، ۱۳ اثر در بخش عکس، ۳۶ اثر در بخش مصاحبه، ۳۹ اثر در بخش مقاله، یادداشت، سرمقاله، ۳۶ اثر در بخش تیتر و ۱۷ اثر در بخش طراحی و صفحه‌آرایی به این جشنواره ارسال شده است.

کد خبر 5566771

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha