فروش ارز اربعین به سرپرست خانواده در بانک صادرات امکان پذیر شد

​سرپرستان خانواده‌های عازم راهپیمایی عظیم اربعین حسینی میتوانند از شعب منتخب ارزی بانک صادرات ایران به صورت یکجا برای اعضای خانواده ارز خریداری کنند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، به منظور تسهیل ارائه خدمات فروش ارز به زائرین اربعین، فروش و ارائه ارز به صورت یکجا و خانوادگی به سرپرست خانوار پس از ثبت اطلاعات اعضای خانواده در سامانههای مربوطه و احراز هویت آنان انجام می شود.

با تمهیدات اندیشیده شده، شعب منتخب ارزی بانک صادرات ایران در مدیریت شعب استان های همدان، کرمانشاه، ایلام، خوزستان در هفته جاری تا ساعت ٢٠ و شعب منتخب سایر استان ها و مناطق در صورت لزوم تا ساعت ٢٠ نسبت به ارائه خدمات به زائران اقدام خواهند کرد.

در همین راستا، شعب منتخب ارزی بانک صادرات ایران و صرافی سپهر صادرات، از روزهای ابتدایی عرضه ارز اربعین تاکنون به ٧ هزار و ٣٣٥ نفر از متقاضیان، ارز دینار و دلار فروختند.

بنابراین گزارش، شعب منتخب ارزی و شعب صرافی سپهر بانک صادرات ایران تا پایان روز یکشنبه ١٣ شهریورماه امسال، موفق به فروش ٦ هزار و ٢٣٥ فقره فروش دلار اربعین به ارزش ٦٢١ هزار و ٧٧٩ دلار شدند. علاوه بر این صرافی سپهر با فروش ١١٠٠ فقره به ارزش ١٦٣ میلیون و ٢٨٠ هزار دینار عراق، خدمترسانی به زائرین حسینی را افزایش داد و به این ترتیب تعداد متقاضیان ارز اربعین در شعب منتخب ارزی بانک و صرافی سپهر از ٧ هزار و ٣٣٥ نفر گذشت.

بانک صادرات ایران از طریق ١٢٥ شعبه منتخب خود در سراسر کشور تا سقف ١٠٠ دلار و تمامی شعب صرافی سپهر به زائران اربعین حسینی ١٠٠ دلار یا معادل آن به میزان ١٥٠ هزار دینار عراق با نرخ توافقی عرضه میکند.

زائران میتوانند با همراه داشتن کارت ملی معتبر، سپهر کارت فعال بانک صادرات ایران، کد پیگیری ثبتنام در سامانه سماح و شماره تلفن همراه به نام متقاضی، به شعب منتخب در شهر محل سکونت خود مراجعه کنند.

همچنین متقاضیان میتوانند با همراه داشتن کارت ملی، کارت بانکی عضو شتاب، شماره تلفن همراه به نام متقاضی و حضور شخص خریدار نسبت به دریافت آن از صرافی سپهر اقدام کنند.

لیست شعب منتخب فروش ارز اربعین را اینجا مشاهده کنید.

کد خبر 5581883

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha