ایجاد۳۰۰۰ فرصت شغلی در حوزه کشاورزی هرمزگان

بندرعباس - معاون امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان از ایجاد ۳۰۰۰ فرصت جدید شغلی با اجرای ۸۰۰ طرح در حوزه کشاورزی استان با اعطای ۶۰۰۰ میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان در استان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مریم محمدزاده اظهار کرد: سال گذشته مطابق بند الف تبصره ۱۸ بالغ بر ۴,۳۸۰ میلیارد ریال در قالب ۲۴۰ طرح، موفق به اخذ تسهیلات در بخش کشاورزی شده است.

وی با تشریح طرح های رسیده به معاونت برنامه ریزی وسرمایه‌گذاری جهاد کشاورزی استان جهت اخذ تسهیلات، افزود: از این طرح‌ها ۵۵ درصد در زمینه ایجاد گلخانه، ۲۶ درصد در بخش شیلات و آبزیان، پنج درصد صنایع تبدیلی و ۱۴ درصد نیز در سایر موارد برای اخذ تسهیلات اقدام کرده‌اند.

معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان در ادامه با اشاره به پرداخت تسهیلات سرمایه درگردش نهاده‌های دام و طیور و آبزیان، تصریح کرد: با توجه به پیگیری‌های صورت پذیرفته بالغ بر ۱,۱۰۰ میلیارد ریال تسهیلات در قالب ۵۰۰ طرح به متقاضیان در استان پرداخت شده است.

محمدزاده از اعطاء ۶,۰۰۰ میلیارد ریال از محل اشتغال پایدار روستایی، صندوق توسعه ملی، منابع داخلی بانک و مشاغل خانگی خبر داد و تصریح کرد: سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان در راستای اشتغال‌زایی و کمک به اقتصاد خانواده گام‌های موثری در سال جاری برداشته است.

معاون برنامه‌ریزی و امور سرمایه‌گذاری سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان با تشرف اهداف سازمان از تامین اعتبار و اعطای تسهیلات در بخش کشاورزی استان خاطرنشان کرد: حمایت از توسعه بخش کشاورزی و کمک به تامین سرمایه‌گذاری و نقدینگی مورد نیاز متقاضیان از مهمترین اهداف تعریف شده در این حوزه است.

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: مهمترین گام برای دریافت این تسهیلات دریافت مجوزهای مربوطه برای کسب وکار از طریق جهاد کشاورزی است و سپس باید برای دریافت تسهیلات مذکور، در سامانه سیتا با آدرس (cita.maj.ir) ثبت نام کنید. بعد از ثبت‌نام و بارگذاری اطلاعات و فرم‌های خواسته شده در این پرونده متقاضی، در جلسه کمیسیونی که در جهاد کشاورزی تشکیل می‌شود مطرح شده و در صورت تایید در این مرحله، برای اخذ مبلغ موافقت شده وام به بانک ارسال خواهد شد.

کد خبر 5695322

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha