۱۲ آذر ۱۴۰۲، ۲۱:۴۵

مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد:

فیلم اقدام عجیب دو پاکبان مشهدی به زمان فعلی ارتباطی ندارد

فیلم اقدام عجیب دو پاکبان مشهدی به زمان فعلی ارتباطی ندارد

مشهد- مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد گفت: طبق استعلام فیلم رفتار دو پاکبان مشهدی هنگام تخلیه محتویات کیسه زباله در داخل باغچه کنار عابر پیاده مربوط به یک سال پیش است.

به گزارش خبرگزاری مهر، اسماعیل شیخانی اظهار کرد: طبق استعلام ما، فیلم رفتار دو پاکبان و تخلیه محتویات کیسه زباله در داخل باغچه کنار عابر پیاده مربوط به یک سال پیش است.

وی افزود: در این فیلم، پلاک، چهره افراد، محل وقوع و… مشخص نیست و همان زمان نیز شهرداری مشهد درباره آن توضیحاتی داده است. تنها چیزی که اکنون باید اعلام کنیم همین است که فیلم اقدام عجیب دو پاکبان به زمان فعلی ارتباطی ندارد.

مدیر روابط عمومی شهرداری مشهد تاکید کرد: اشتباهات هر فردی در هر زمینه شغلی نباید به نام تمام همکاران آن فرد تمام شود. اکنون نیز نباید به خاطر اشتباه دو پاکبان، زحمات این قشر زحمتکش را نادیده گرفت.

محتویات کیسه زباله، نخاله بود و نباید در خودروی جمع آوری زباله حمل می‌شد

در ادامه هم فرخنده، مدیر روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد نیز اظهار کرد: آن طور که در این فیلم دیده می‌شود، محتویات داخل کیسه زباله، خاک و نخاله ساختمانی است و نباید این محتویات به خودروی جمع آوری زباله منتقل شود.

مدیر روابط عمومی معاونت خدمات شهری شهرداری مشهد افزود: از سنگینی کیسه زباله و حمل آن توسط دو پاکبان مشخص است که زباله خشک یا تر در داخل کیسه نیست و نخاله ساختمانی در آن جمع آوری شده است. طبق قاعده نباید خاک و نخاله را به خودروی جمع آوری زباله منتقل کرد. چون این اقدام به دستگاه پرس خودروهای جمع آوری زباله، خسارت زیادی وارد می‌کند و پاکبانی که خیابان‌ها را نظافت می‌کند باید آن را حمل کند.

وی با بیان اینکه رها کردن نخاله ساختمانی در کیسه حمل زباله، کار اشتباهی است، گفت: آن پاکبان از نظر اینکه نباید نخاله را به خودروی جمع آوری زباله منتقل کند، کار درستی کرده است اما از این نظر که محتویات نخاله ساختمانی را در یک باغچه تخلیه کرده کار اشتباهی انجام داده که در زمان خود به او تذکر داده شده است.

کد خبر 5956878

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha