در پي مشكلات بوجود آمده براي نمره كردن خودروها، شركت خودروسازي سايپا خط توليدخود را متوقف كرده است.

دبير انجمن خودرو سازان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي مهر گفت: درپي ممانعت نيروي انتظامي از نمره كردن خودروها و مشكلات ايجاد شده براي مردم و شركتهاي خودروساز، نيروي انتظامي اعلام كرد در ايام نوروز از تردد خودروها با نمره موقت جلوگيري نخواهد كرد.
داوود ميرخاني رشتي افزود: اقدام نيروي انتظامي در نمره نكردن خودروها از يك طرف سبب شده است پاركينگ شركتهاي توليد كننده خودرو مملو از خودرو شده و از طرف ديگر نارضايتي و شكايت مردم را در پي داشته است.
وي با تشكر از اقدام نيروي انتظامي گفت: نيروي انتظامي با صدور پلاك براي پنج هزار دستگاه خودرو از مجموع 12هزار دستگاه  خودرو شركت سايپا موافقت كرده است.
به گفته وي ، اما به علت دشواري در امر پيداكردن خودروها در ميان خودروهاي موجود در پاركينگ خودروسازي سايپا اين شركت تاكنون فقط موفق به نصب يك هزار پلاك شده است.
وي تصريح كرد: برهمين اساس نيروي انتظامي اجازه صدور پلاك موقت به خودرو سازي سايپا داد كه اميد است نيروي انتظامي با صدور پلاك موقت براي خودرو سازي هاي ديگر هم موافقت كند و مشكلات آنها نيز برطرف شود.
ميرخاني در مورد توقف توليد خودرو در شركت سايپا افزود: از روز گذشته شركت توليدي سايپا اقدام به توقف خط توليد خود كرده واز نيروي انتظامي براي همكاري با ساير خودرو سازي ها نيزدرخواست كمك مي كند. 
به گزارش خبرنگار اقتصادي مهر به نقل از منابع غير رسمي حاكي است، هم اكنون بيش از30 هزار دستگاه خودرو در انبارهاي  خودروسازان دپو شده است.

کد خبر 66201

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha