اسامی برگزیدگان جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات اعلام شد

اسامی برگزیدگان سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات همزمان با روز جهانی ارتباطات اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، از برگزیدگان سومین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور رئیس جمهور، معاون وی و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و جمعی از فعالان بخش ICT کشور تقدیر به عمل آمد.

فهرست برگزیدگان به شرح زیر است:

برگزیدگان نهایی کارگروه تولید و پشتیبانی

تولید کنندگان برتر نرم افزار

در بخش فناوری اطلاعات تندیس نقره ای جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت داده پردازان دوران و لوح تقدیر هیات داوران به شرکت داتیس حائز تقدیرنامه اعطا شد.

در بخش پست تندیس نقره ای جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکتهای ارغوان سبز گیتی و ایده پرداز یلدا و تندیس برنزی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکتهای تجارت هوشمند دایگان اهدا شد.

در بخش ارتباطات تندیس برنزی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت تذرو افزار و پردازشگران شرق آسیا اعطا شد.

تولید کنندگان برتر سخت افزار

در بخش پست شرکت آناد صنعت سپهر حائز دریافت تقدیرنامه شناخته شد.

در بخش ارتباطات تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکتهای نیان الکترونیک و صنایع ارتباطی آوا رسید.

شرکت های برتر پشتیبانی

در بخش ارتباطات تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت پیشگامان کویر یزد اعطا شد.

در بخش فناوری اطلاعات تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت مبین نت رسید.

در بخش پست شرکت ایده ورزان سیستم حائز دریافت تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شد.

برگزیدگان نهایی کارگروه کیفیت و ارائه خدمات شبکه ای

در بخش ارزیابی اپراتورهای SAP تندیس طلایی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت ارتباطات ماهواره ای سامان رسید و تندیس نقره ای جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکتهای پارس ارتباطات و آرین ماهواره اعطا شد؛ همچنین شرکت عصر ارتباطات بین الملل پارس کار حائز دریافت تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی شد.

در بخش اپراتورهای PAP تندیس برنزی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت آریا رسانه تدبیر ( شاتل) و پارس آنلاین ارتباطات اهدا شد و لوح تقدیر هیات داوران نیز به شرکتهای انتقال داده های آسیاتک و پیشگامان توسعه ارتباطات تقدیم شد.

در بخش اپراتورهای شبکه تلفن ثابت لوح تقدیر هیات داوران به شرکت مخابرات استان قم اعطا شد.

برگزیدگان نهایی کارگروه ارائه خدمات و محتوا

در بخش ارائه خدمات عمومی شهری لوح تقدیر به هیات داوران شهرداری تهران و نیروی انتظامی ناجا تعلق گرفت.

در بخش ارائه خدمات نوین تندیس برنزی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت توسعه دیباگران کیمیا و لوح تقدیر هیات داوران به شرکت بیان اهدا شد.

در بخش ارائه خدمات پولی و مالی، تندیس نقره ای جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت بورس کالای ایران و لوح تقدیر به سازمان امور مالیاتی کشور تقدیم شد.

در بخش خدمات آموزش الکترونیکی تندیس نقره ای جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به دانشگاه پیام نور رسید.

در بخش ارتباطات و حمل و نقل تندیس نقره ای جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به وزارت راه و شهرسازی تعلق گرفت.

در بخش سلامت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی حائز دریافت تندیس طلایی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی شد.

در بخش کسب و کار لوح تقدیر هیات داوران به سازمان بورس و اوراق بهادر و شرکت فناوری اطلاعات آریان پاسارگاد رسید.

برگزیدگان نهایی کار گروه پژوهش و نوآوری

کمیته تخصصی انتخاب پژوهش گر برتر، تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی را به دکتر هادی شهریار شاه حسینی اعطا کرد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب دانشجوی برتر، تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به رشید میرزاوند بروجنی رسید.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب استاد برتر تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به دکتر پرویز جبه دار مارالانی اعطا شد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب انجمن برتر لوح تقدیر هیات داوران به انجمن علمی فرمانده و کنترل ایران تقدیم شد.

در بخش کمیته تخصصی انتخاب عضو هیات علمی برتر، تندیس طلایی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به دکتر جواد صالحی و تندیس نقره ای جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به دکتر عباس محمدی و دکتر وحید احمدی رسید.

برگزیدگان نهایی کار گروه آموزش و اطلاع رسانی

در محور بهره گیری دانشگاه ها، مراکز و موسسات علمی و آموزشی از زیرساخت های آموزش مجازی لوح تقدیر هیات داوران به شرکت طراح سیستم دانا تعلق گرفت.

در محور مقاله، یادداشت، مصاحبه، گزارش و اخبار در زمینه ICT نیز تندیس نقره ای جشنواره به فاطمه سامعی و زهرا حاجیان و تندیس نقره ای جشنواره به معصومه ستوده اهدا شد؛ در بخش مقالات لوح تقدیر هیات داوران به هدی سادات حسینی و در بخش گزارش تصویری لوح تقدیر هیات داوران به محمدرضا سهرابی رسید.

برگزیدگان نهایی کار گروه توسعه کسب و کار

در این بخش تندیس نقره ای جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت پارلا صنایع و تندیس برنزی جشنواره و لوح تقدیر و هدیه نقدی به شرکت نیان الکترونیک و شرکت فناوری اطلاعات اشتاد پارس رسید.

برگزیدگان نهایی کار گروه دولت الکترونیک

تندیس طلایی جشنواره و لوح تقدیر به همراه مبلغ نقدی به استانداری خراسان جنوبی و تندیس برنزی جشنواره، لوح تقدیر و هدیه نقدی به استانداری های یزد و کرمان اختصاص یافت.

کد خبر 2057666

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 5 + 6 =