عسگراولادی: خداوند با ریاست جمهوری روحانی آرزوهای ولی فقیه را محقق کرد/ توصیه به موسوی و کروبی

دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور با بیان اینکه خداوند دعای ولی‌فقیه را مستجاب کرد و آرزوهایی که ایشان برای انتخابات داشت محقق شد و یک انسان معتدل و خردورز رئیس‌جمهور شد، گفت: بنده از همان روز اول به روحانی تبریک گفتم به ایشان تاکید کردم که شما رای من نبودید اما امروز که انتخاب شدید می گویم که خیرالموجودین هستید.

به گزارش خبرنگار مهر حبیب الله عسگراولادی در مراسم افطاری جامعه مهندسین اسلامی کشور با اشاره به احزاب فراگیر که برخی از جریانات و شخصیت های سیاسی قصد راه اندازی آن را دارند گفت: حزب فراگیر، تحزب و تشکل برای حضور مردم در صحنه لازم است؛ خصوصا عنصر جمهوریت نظام که اعتقاد به اکثریت دارد لازمه اش ایجاد حزب و گسترش تحزب گرایی است.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: حزب فراگیر یک حزب نیست و باید به دور از کارهای صنفی و جریانی باشد و نیروهای مذهبی را به سمت آینده ببرد. بنابراین ما از حزب فراگیر استقبال می کنیم اما حزبی که همه اقشار در آن حضور داشته باشند و نه یک صنف و جریان.

وی حزب موتلفه اسلامی را نمونه یک حزب فراگیر خواند و گفت: حزب جمهوری اسلامی نیز تجربه موفق یک حزب فراگیر بود اما دشمنان نظام نمی خواستند ما یک حزب موفق داشته باشیم بنابراین با ایجاد یک حزب دروغین فراگیر همچون حزب مجاهدین خلق و ترور شهید بهشتی درصدد تضعیف حزب جمهوری برآمدند.

عسگراولادی همچنین با اشاره به انتخاب آقای روحانی به عنوان رئیس جمهور با بیان اینکه خداوند دعای ولی‌فقیه را مستجاب کرد و آرزوهایی که ایشان برای انتخابات داشت محقق شد و یک انسان معتدل و خردورز رئیس‌جمهور شد، گفت: بنده از همان روز اول به روحانی تبریک گفتم به ایشان تاکید کردم که شما رای من نبودید اما امروز که انتخاب شدید می گویم که خیرالموجودین هستید.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به مواضع روحانی گفت: اگر در مطبوعات دقت کنید روحانی در خصوص رابطه با لبنان و سوریه موضعی گرفت که ما در کنار مقاومت در منطقه قرار داریم و به نظر بنده انتخاب وی تقدیر خداوند بود و ما باید تسلیم رضای خداوند باشیم.

وی با اشاره به رفتار اصولگرایان با دولت آینده گفت: همیشه نگاه رهبری و امام این بوده و هست که ما باید جریانات و مجموعه های سیاسی را سیاه و سفید تعبیر نکنیم یعنی نگوییم اصولگرایان سفید هستند و اصلاح طلبان سیاه.

دبیر کل جبهه پیروان خط امام و رهبری افزود: همانطور که در منشور برادری در روزهای آخر حیات امام از دو جناح خواسته بودند در سایه این منشور باید همگرایی داشته باشیم و در حال حاضر این مقدمه فراهم شده و خود آقای روحانی نیز در چینش کابینه دارند مطالعه می کنند که هم از اصولگرایان و هم از اصلاح طلبان در آن وجود داشته باشد.

عسگراولادی در توصیه ای به موسوی و کروبی افزود: در این ماه رمضان که ماه توبه است نسبت به امام و رهبری و نظام یک شرایطی را ایجاد کنند که در شب های قدر این آرامشی که برای ملت پدید آمده این آرامش را با دعا به جانب کمال ببرند و در عید فطر امسال فرهنگ دینی مذهبی برای کشور ایجاد شود.

کد خبر 2099865

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 7 + 5 =