ارزیابی نجفی از رای اعتماد مجلس به وزرا/ تشكر از رای بالایی که مجلس به کابینه روحانی داد 

معاون رئیس جمهور ارزیابی اش را از رای اعتماد مجلس به کابینه یازدهم این گونه بیان کرد: بیشتر مخالفت ها با اعضای کابینه سیاسی بود نه تخصصی اما باید در مجموع از همکاری مجلس و رای بالایی که به کل کابینه داد تشکر کرد.

محمدعلی نجفی در گفت و گو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که ارزیابی شما از رایی که مجلس به کابینه پیشنهادی دکتر روحانی داد جدای از رای ندادن به سه وزیر پینشهادی که شما یکی از آن وزرا بودید چیست اظهار کرد: به هر حال مجلس بر اساس برداشت خود و آن چه به نفع و مصلحت کشور می دانست رای خود را اعلام کرده است.

وی افزود: در مجموع باید از همکاری مجلس با دولت و رای بالایی که به کابینه پیشنهادی دکتر روحانی داد تشکر کرد.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پاسخ به این سوال که مخالفت های نمایندگان با وزیران پیشنهادی را بیشتر سیاسی دیدید یا تخصصی تصریح کرد: به نظرم مخالفت های کارشناسی و تخصصی با وزیران خیلی کم بود و بحث های مجلس عمدتا مخالفت های سیاسی بود.

وی ادامه داد: البته به همین مخالفت های سیاسی هم نمی توان ایراد گرفت چون مجلس یک پایگاه سیاسی است و طبیعی است که افرادی که در آنجا چه به عنوان مخالف و چه به عنوان موافق صحبت می کنند هم مسائل سیاسی را مورد نظر دارند و هم به موضوعات تخصصی و کارشناسی توجه می کنند.

نجفی خاطر نشان کرد: به نظرم نمی شود نمایندگانی را که با وزیران پیشنهادی کابینه مخالفت سیاسی کرده اند شماتت کرد.

کد خبر 2118417

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha