۲۶ شهریور ۱۳۹۲، ۱۲:۱۰

تاسیس دفتر استعداد درخشان در دانشگاه علم و صنعت/ هدایت دانشجویان نخبه

تاسیس دفتر استعداد درخشان در دانشگاه علم و صنعت/ هدایت دانشجویان نخبه

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت از راه اندازی دفتر استعداد درخشان در دانشگاه علم و صنعت خبر داد و گفت: دانشگاه دفتر استعداد درخشان نداشت و فعالیت های مربوط به این بخش در بخشی تحت عنوان مدیریت امور خلاقیت ها انجام می شد.

دکتر محمد فتحیان در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دفتر استعداد درخشان در سال جاری در دانشگاه علم و صنعت تاسیس شد که البته همان فعالیت های بخش مدیریت امور خلاقیت‌ها با یک سری شرح وظایف جدیدتر و شاخص تر در این دفتر انجام خواهد شد.

وی با بیان اینکه تمام امور فوق برنامه علمی دانشجویان در دفتراستعداد درخشان دانشگاه مدیریت خواهد شد، افزود: حمایت از طرح‌های پژوهشی و مقالات دانشجویان و به طور کلی حمایت از  استعدادهای درخشان دانشگاه توسط این دفتر صورت می گیرد.

معاون آموزشی دانشگاه علم و صنعت افزود: از دیگر برنامه های دفتر استعداد درخشان دانشگاه می توان به ایجاد ارتباط بین دانشجویان و مراکزی مانند بنیاد نخبگان ، ایجاد فضای شور نشاط علمی درهمه مقاطع تحصیلی،  هدایت دانشجویان نخبه برای دستیابی به اهداف علمی و پژوهشی کشور  اشاره کرد.

وی افزود: تمام مواردی که عنوان شد از اهداف کلی دفتراستعداد درخشان دانشگاه است که در گذشته به شیوه دیگر اجرا می شد ولی اکنون با یک تغییر ساختار و تغییر عنوان و با یک سری شرح وظایف تقویت شده فعالیت خود را انجام می دهد.

کد خبر 2137308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha