پیوندی برکنار شد/ پاسخ پتروشیمی؛ جابه‌جایی سرپرست برکناری نیست

معاون وزیر نفت با صدور حکمی، پس از برکناری حسن پیوندی معاون فعلی شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مدیریت برنامه‌ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، حمید رضا رستمی را به عنوان مدیر جدید این مدیریت کلیدی صنعت پتروشیمی منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، عباس شعری مقدم مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی خرداد ماه سال جاری با صدور حکمی، محمد حسن پیوندی معاون شرکت ملی صنایع پتروشیمی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست مدیریت برنامه ریزی و توسعه این مجموعه منصوب کرد.

با گذشت بیش از سه ماه از این انتصاب، شعری مقدم معاون وزیر نفت با صدور حکم دیگری پس از برکناری حسن پیوندی از مدیریت برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، حمیدرضا رستمی را به عنوان مدیر جدید این مدیریت کلیدی صنعت پتروشیمی منصوب کرد.

بر این اساس، حمیدرضا رستمی که پیشتر به عنوان مدیر عامل پتروشیمی آریاساسول و پتروشیمی نوری در صنایع پتروشیمی کشور فعال بود، به عنوان مدیر جدید برنامه ریزی شرکت ملی صنایع پتروشیمی مشغول به کار شده است.

در شرایط فعلی حسن پیوندی به عنوان معاون مدیر عامل، عضو هیات مدیره و سخنگوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی فعالیت می کند.

پتروشیمی: جابه جایی سرپرست برکناری نیست

روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی با ارسال جوابیه ای به خبرگزاری مهر اعلام کرد: بنا بر عرف اداری، انتخاب "سرپرست" به عنوان" مدیریت موقت" محسوب می گردد و جابجایی سرپرست هیچ گاه به عنوان برکناری تلقی نمی گردد.

پیرو انتشار خبر شماره  2377043 در تاریخ 02/07/1393 در ساعت 15:43 دقیقه تحت عنوان "تغییرات جدید مدیریتی در پتروشیمی/ پیوندی برکنار شد" در خبرگزاری مهر  به اطلاع می رساند جناب آقای مهندس محمد حسن پیوندی به عنوان معاون مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در تاریخ 20/3/1393 با حکم معاون محترم وزیر و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی با حفظ سمت و به طور موقت، تا زمان انتصاب مدیر جدید مدیریت برنامه‌ریزی و توسعه به عنوان سرپرست این مدیریت منصوب شدند.

بر این اساس، پس از طی مراحل لازم جهت انتخاب مدیر جدید مدیریت برنامه ریزی و توسعه، با انتصاب جناب آقای مهندس رستمی در این سمت، جناب آقای مهندس پیوندی همچنان به عنوان معاون محترم مدیر عامل شرکت مشغول فعالیت هستند.

همچنین لازم به ذکر است، بنابر عرف اداری انتخاب "سرپرست" به عنوان" مدیریت موقت " محسوب می‌گردد و جابه جایی سرپرست هیچگاه به عنوان برکناری تلقی نمی گردد.

کد خبر 2377043

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 0 =