درخواست مردم برای بازرسی ها در پایان سال بیشتر است

زنجان-معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با اشاره به مطالبات به حق مردم برای انجام بازرسی ها از اصناف گفت: درخواست مردم برای بازرسی ها در پایان سال بیشتر است.

به گزارش خبرنگار مهر، حمیدرضا شهبازی ظهر پنج شنبه در جلسه صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی با اشاره به مسئولیت سنگین بازرسان افزود: حساسیت این جلسه باعث حضور همه بازرسان شده تا با ارائه نقطه نظرات برای پیش برد بهتر اهداف و ایجاد آرامش خاطر مردم تلاش شود.  

وی با بیان اینکه بازرسان کسانی هستند که مورد اعتماد مدیریت استان قرار گرفته اند، ادامه داد: کرامت مردم برای ما اصل است و کار وتلاش بازرسین کرامت مردم را تقویت می کند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه تجربه بازرسی های سال گذشته در مرکز استان بسیار خوب بوده، تصریح کرد: امسال براساس برنامه ریزی های انجام شده این کار از نظر کمی و گسترش می یابد.

شهبازی با اشاره به سختی هی کار بازرسی بیان کرد: در این کار مقاومت اصناف و یا ممانعت آنها از انجام بازرسی ها از سختی های کار است.

شهبازی تاکید کرد: حرمت و کرامت مردم باید حفظ شود تا رضایت آنها جلب شود که این امر رضایت الهی را در پی داشته باشد.

 وی از مردم به عنوان سرمایه اجتماعی یاد کرد و افزود: این سرمایه با اعتماد سازی و ارائه خدمت بیشتر حفظ می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار زنجان ابراز کرد: بازرسان می توانند مشکلات را به حداقل برسانند و با حضور خود موجب آرامش مردم شوند و مردم از دستگاه اجرایی انتظار جلب رضایت دارند.

کد خبر 2521461

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha