مسئله قدس محور وحدت ملل اسلامی است

کرمانشاه- علمای شیعه و اهل تسنن استان کرمانشاه مسئله قدس را محور وحدت ملت‌های اسلامی عنوان کردند.

به گزارش خبرنگار مهر، علمای شیعه و اهل تسنن در استان کرمانشاه طی گفتگوهایی ضمن محکوم کردن جنایات رژیم صهیونیستی و اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین، مسئله قدس را محور وحدت ملت‌های اسلامی عنوان کردند.

حضور امت مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس در جهان بازتاب یابد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن محکوم نمودن جنایات اسرائیل غاصب در سرزمین فلسطین، اظهار داشت: همه مسلمانان آزاده باید در روز جهانی قدس یکصدا و متحد از ملت مظلوم فلسطین اعلام حمایت و پشتیبانی کنند.

آیت‌الله مصطفی علما با تاکید بر لزوم ایستادگی در مقابل جنایات اسرائیل غاصب و مستکبران عالم گفت: باید در مقابل ظلم و ستم و جنایات و تجاوزگری رژیم صهیونیستی ایستادگی کنیم.

امام جمعه کرمانشاه با اعلام حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین افزود: باید حضور امت مسلمان در راهپیمایی روز جهانی قدس در جهان بازتاب یابد.

مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم شاخصه جمهوری اسلامی ایران است

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: مبارزه با ظلم و دفاع از مظلوم شاخصه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهد بود.

ماموستا ملا محمد محمدی با تاکید بر اینکه مسلمانان آزاده جهان سازش با رژیم جنایتکار و کودک کش اسرائیل را هرگز نخواهند پذیرفت، افزود: شعار «مرگ بر اسرائیل» باید در روز جهانی قدس به گوش جهانیان برسد.

وی ضمن اعلام مردم شریف اهل سنت در دفاع از ملت مظلوم فلسطین و محکوم نمودن جنایات رژیم صهیونیستس گفت: مسلمانان خواستار آزادی قبله نخست مسلمین جهان هستند.

حمایت از مظلومان مورد تاکید دین مبین اسلام است

عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: رژیم جنایتکار صهیونیستی سال‌هاست که بر مردم مظلوم فلسطین ظلم روا داشته و حق ملت فلسطین را غصب کرده است.

آیت‌الله حسن ممدوحی خواستار اتحاد، همبستگی، یکصدایی و دفاع از ملت مظلوم فلسطین و محکوم نمودن جنایات رژیم اشغالگر قدس شد و گفت: حمایت از مظلومان مورد تاکید دین مبین اسلام است.

آیت‌الله ممدوحی بیان کرد: همه مسلمانان باید از ملت رنج دیده فلسطین حمایت کنند و فریاد این همبستگی و اتحاد را به گوش جهانیان برسانند.

روز جهانی قدس روز خنثی شدن توطئه‌های اسرائیل غاصب است

امام جمعه اهل سنت شهرستان سرپلذهاب در گفتگو با خبرنگار مهر، با اعلام حمایت از ملت مظلوم فلسطین گفت: روز جهانی قدس روز خنثی شدن توطئه‌های اسرائیل غاصب و مستکبران عالم است و مسلمانان در این روز اتحاد و انسجام خود علیه تجاوزگری رژیم صهیونیستی را نشان می‌دهند.

ماموستا ملا رشید ثنایی بر محور قرار گرفتن مسئله قدس به عنوان محور وحدت ملت‌های اسلامی تاکید کرد و گفت: همه مسلمانان جهان در دفاع از ملت مظلوم فلسطین باید همصدا و متحد باشند.

وی ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم کودک کش اسرائیل گفت: بیش از هر زمان دیگری دنیای اسلام به اتحاد و انسجام و وحدت مسلمانان نیاز دارد.

تاکید بر افزایش کنفرانس‌های حمایت از فلسطین در منطقه و جهان

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم اشغالگر قدس خواستار افزایش کنفرانس‌هاییی با محوریت حمایت از فلسطین در سطح منطقه و جهان شد.

آیت‌الله محمود محمدی عراقی افزود: مقاومت ملت لبنان و فلسطین و سوریه در دورانی که نظام سلطه با همدستی و توطئه و فشار رژیم صهیونیستی و آل سعود جنایتکار به دنبال نابود کردن مقاومت هستند اما به لطف و مدد خداوند امروز می‌بینیم که شعله‌های مقاومت خاموش نشده است.

وی ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم اشغالگر قدس و سکوت مجامع بین المللی در برابر رژیم کودک کش اسرائیل گفت: ملت‌های مسلمان باید منسجم‌تر و متحدتر از گذشته به مقابله با زورگویی و ستم رژیم صهیونیستی بپردازند.

آیت‌الله محمدی عراقی روز جهانی قدس را راهبردی والا از سوی بنیانگذار کبیر انقلاب دانست و گفت: نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس از سوی امام راحل(ره) نشان از بصیرت آن رهبر فرزانه است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری آزادی سرزمین فلسطین از چنگال رژیم جنایتکار صهیونیتی را هدف راهبردی انقلاب اسلامی ایران دانست و بیان کرد: روز قدس روز اسلام و مقاومت اسلامی است.

وی خواستار افزایش فعالیت کمیته قدس مجلس در راستای برگزاری کنفرانس‌های بین‌المللی و منطقه‌ای حمایت از فلسطین شد و گفت: همه کشورهای اسلامی  باید سهمی در این اقدام داشته باشند.

روز جهانی قدس نماد اتحاد و همبستگی مسلمانان است

امام جمعه شهرستان روانسر در گفتگو با خبرنگار مهر، روز جهانی قدس را نماد اتحاد و همبستگی مسلمانان برای مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی دانست و افزود: ملت مسلمان ایران همه ساله در این روز نمایش اتحاد و دفاع از مردم مظلوم فلسطین را نشان می‌دهند.

ماموستا ملا عبدالله غفوری مسئله قدس را محور وحدت ملت‌های اسلامی دانست و بیان کرد: همه ملت‌های مسلمان باید در دفاع از مردم مظلوم فلسطین اتحاد داشته باشند و از تهدیدات مستکبران و اسرائیل جنایتکار هراسی به خود راه ندهند.

ماموستا غفوری با اشاره به جنایت‌ها و کودک کشی‌های رژیم منحوس اسرائیل علیه مردم رنج دیده و مظلوم فلسطین گفت: روز جهانی قدس روز یکصدایی علیه رجزخوانی استکبار است.

امام جمعه شهرستان روانسر با اشاره به نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس از سوی امام راحل(ره) اظهار کرد: حضور یکپارچه مسلمانان در راهپیمایی روز جهانی قدس نشان از بصیرت دارد.

روز جهانی قدس میراث بزرگ بنیانگذار کبیر انقلاب است

امام جمعه موقت کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار مهر، روز جهانی قدس را میراث بزرگ بنیانگذار کبیر انقلاب دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران هرگز اسرائیل را به رسمیت نخواهد شناخت.

آیت‌الله محمد حجتی روز جهانی قدس را روز ایستادگی در مقابل جنایتکاران و کودک کشان دانست و بیان کرد: روز قدس نماد اتحاد و همبستگی مسلمانان جهخان، ایستادگی در برابر باطل، دفاع از حق و مظلومیت مردم فلسطین است.

آیت‌الله حجتی بیان کرد: همبستگی و اتحاد مسلمانان در روز جهانی قدس نقشه‌های شوم مستکبران را خنثی و آنان را از درون تهی خواهد نمود.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی طبلی توخالی و سست و درون تهی است و جمهوری اسلامی ایران هرگز این رژیم غاصب و اشغالگر را به رسمیت نخواهد شناخت.

مسئله قدس محور وحدت ملل اسلامی است

عضو شورای روحانیت اهل سنت شهرستان جوانرود در گفتگو با خبرنگار مهر، خواستار اتحاد و همبستگی بیش از پیش مسلمانان در روز جهانی قدس شد و تصریح کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری مسلمانان باید متحد باشند و مقابل جنایات رژیم صهیونیستی ایستادگی کنند.

ماموستا ملا هادی زکایی بیان کرد: مسئله قدس محور وحدت ملل اسلامی است و باید کشورهای اسلامی بیش از پیش مسئله قدس را برجسته نمایند.

وی بیان کرد: رژیم صهیونیستی سال‌هاست که بر مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین ظلم و ستم روا داشته و برای خاموش کردن شعله مقاومت هر توطئه و حیله‌ای را به کار گرفته است.

کد خبر 3699570

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 1 =