ضرورت پرداختن به حوزه تبلیغ و ترویج در فضای مجازی

رییس دبیرخانه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی در همایش سراسری دفاتر قرآن و عترت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بر لزوم تولید محصولات قرآنی جذاب و اثرگذار در جامعه تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی عزیززاده رییس دبیرخانه کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی در پنجمین همایش سراسری دفاتر قرآن و عترت ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها ضمن بیان اهمیت فضای حوزه تبلیغ و ترویج فعالیت های قرآنی بر لزوم درک صحیح و برنامه ریزی منظم تاکید کرد و گفت: قطعا تکرار در برنامه ها و نبود خلاقیت اثر نامطلوبی را بر پیکره جامعه قرآنی وارد می کند که ضرورت دارد با برنامه ریزی و هماهنگی هرچه بیشتر این موارد را برطرف سازیم.

وی ماموریت اصلی کمیسیون توسعه فعالیت های تبلیغی ترویجی قرآنی را فرهنگ سازی قرآنی در کشور برشمرد و گفت: با تلاش های صورت گرفته سند جامع راهبری فعالیت های تبلیغی کشور تصویب شد و خود گامی مهم در حوزه فعالیت های قرآنی می باشد.

عزیززاده بر لزوم رعایت نظم و نظام مند بودن فعالیت ها تاکید کرد و گفت: دغدغه های بزرگان و کارشناسان استان ها را درک می کنیم لیکن به منظور بهره مندی همگان از نتایج و آثار مطلوب فعالیت های قرآنی ضرورت دارد فعالیت های صورت گرفته در چارچوب مشخصی باشد.  

 وی ضرورت پرداختن به حوزه تبلیغ و ترویج در فضای مجازی را از دیگر موضوعات مهم و اساسی برشمرد و بر ایجاد بستری مناسب و عملیاتی تاکید کرد. 

کد خبر 3780820

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 16 =