ارتقای هوشیاری و بصیرت انقلابی کارکنان ارتش ضرورت است

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: تمامی کارکنان ارتش باید رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر ارتقای هوشیاری و بصیرت دینی و انقلابی را دستور کار قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی در جشنواره مالک اشتر اداره عقیدتی سیاسی نداجا گفت: اگر ما بخواهیم فعالیت هایی که انجام می دهیم درست دیده شود باید به اشراف اهمیت زیادی بدهیم. قضاوت ها در مورد کارهای اداری برابر رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا از طریق اشراف انجام می شود.

وی افزود: اگر شما به نحو احسن کار کنید ولی در موضوع اشراف ضعیف عمل کنید عملکردتان مورد ارزیابی قرار نمیگیرد و دیده نخواهد شد ولی چنانچه در بحث اشراف درست عمل شود حتی خود شما به نقاط کور خودتان پی خواهیدبرد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: ثبت روزانه فعالیت ها بسیار مهم است، اگر بخواهید کارهایتان دیده شود راهش اینست که هر کاری می کنید همان لحظه ثبت کنید، با ثبت روزانه عملکرد ها و فعالیت ها ما به یک بانک اطلاعاتی در مورد اشراف دست پیدا خواهیم کرد که کارهای ما را سرعت می بخشد.

وی افزود: اگر ریشه یابی کنیم که چرا بعضی از قسمت ها نسبت به بعضی دیگر در سنجش های اشراف نمره بیشتری می گیرند به این می رسیم که ثبت دقیق تری داشته اند.

حجت الاسلام و المسلمین حسنی در ادامه افزود:در حکم رهبری به بنده، به چند موضوع اشاره شده است اول ارتقای هوشیاری و بصیرت دینی و انقلابی، افزایش صمیمیت بین ارتش و سایر نیروهای مسلح و تعامل اثربخش با فرمانده کل ارتش، درست است که این حکم خطاب به اینجانب نوشته شده است، ولی در اصل این رهنمودها خطاب به تمامی کارکنان عقیدتی سیاسی هاست، پس تمامی ما باید این رهنمودها را شنیده و به کار گیریم.

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش در پایان گفت: قرآن می فرماید ابتدا از خود و اهل خود باید شروع به خودسازی کنیم و بعد به دیگران یاد بدهیم، در اینجا اهل به سه معنی است، اطرافیان نسبی، سببی و همکاران، پس قبل ازینکه در مورد بقیه کاری کنیم باید ابتدا خود و اطافیان خود را درست کنیم.

کد خبر 4054284

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 2 + 16 =