معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان خبر داد:

امدادرسانی هلال احمر اصفهان به ۲۲۰ حادثه طی یک هفته گذشته

شناسهٔ خبر: 4154484 -
اصفهان - معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر اصفهان گفت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر اصفهان طی یک هفته گذشته، اقدام به امدادرسانی به ۲۲۰ حادثه دیده کردند.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان، داریوش کریمی با بیان اینکه در طول هفته گذشته، پوشش امدادی ۶۴ مورد حادثه توسط امدادگران این جمعیت انجام شده است، اظهار داشت: امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر این استان اقدام به امدادرسانی به ۲۲۰ حادثه دیده کردند.

وی در ادامه به حوادث تحت پوشش جمعیت هلال احمر استان در بازه زمانی بیست و هفتم آبان لغایت چهارم آذرماه اشاره و تاکید کرد: در این بازه زمانی ۲۷ مورد حادثه جاده ای، ۹ مورد حادثه شهری، ۲۰ مورد خدمات حضوری، سه مورد حادثه کوهستان، دو مورد حادثه صنعتی و کارگاهی، یک مورد رانش زمین، یک مورد حادثه ساحلی و یک مورد حادثه برف و کولاک توسط نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر استان پوشش داده شد.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان تصریح کرد: در این مدت تعداد ۷۸ مسافر نیز در پایگاه های امداد و نجات بین شهری اسکان داده شدند.

وی در پایان با اشاره به اینکه در طول این مدت هفت مورد عملیات رهاسازی توسط تیم های عملیاتی این جمعیت صورت گرفته است، تصریح کرد: ۲۰۹ نفر نیروی عملیاتی این جمعیت در قالب ۷۰ تیم عملیاتی با همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات های یادشده به کارگیری شدند.

x

ارسال نظر

  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
9 + 2 =