۸۳۳۶ مشمول غایب از وظیفه عمومی در آذربایجان غربی وجود دارد

ارومیه - معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: هشت هزار و ۳۳۶ مشمول غایت از وظیفه در استان وجود دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب جعفرزاده، پیش از ظهر سه شنبه در گفتگو با خبرنگاران در آخرین وضعیت وظیفه عمومی استان اظهارداشت: در این راستا ۱۴.۴۰ درصد از مشمولان غایب در طول سالجاری شناسایی شده اند.

وی با بیان اینکه سال گذشته یک هزار و ۷۸۲ فقره انواع درخواست کفالت در استان مورد رسیدگی قرار گرفته است عنوان کرد: همچنین در این مدت هزار و ۳۹۵ فقره درخواست منتهی به صدور کارت معافیت مورد رسیدگی قرار گرفته است.

جعفرزاده از بررسی پنج هزار و ۲۰۴ مورد درخواست پزشکی در استان نیز خبر داد و گفت: صدور ۲۱ هزار و ۹۷۵ فقره معافیت تحصیلی، صدور یک هزار و ۲۵۲ فقره مجوز سفر، رسیدگی و اتخاذ تصمیم نسبت به پنج هزار و ۲۰۴ مورد درخواست پزشکی از اقدامات این معاونت در سال گذشته بود.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی با بیان اینکه سال گذشتهیک هزار و ۷۸۲ فقره انواع درخواست کفالت در استان مورد رسیدگی قرار گرفته است افزود: در حال حاضر۱۷ رده معاونی در شهرستانها و مرکز استان در زمینه وظیفه عمومی فعال است.

جعفرزاده از ثبت ۳۴۶هزار و ۲۳۶ فقره صدور کارت هوشمند پایان خدمت در دفاتر پلیس ۱۰+ خبر داد و گفت: از این تعداد برای ۳۴۴هزار و ۴۸۱ نفر کارت هوشمند پایان خدمت صادر شده است.

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی آذربایجان غربی گفت: در این مدت همچنین ۱۳۲ هزار و ۶۴۸ فقره  برای تعویض معافیت ثبت شده که از این تعداد برای ۱۳۲ هزار و ۲۵۳ فقره کارت معافیت صادر و تحویل شده است.

کد خبر 4297333

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 3 + 15 =