تغییر ساعت حرکت قطارهای حومه ای پرند، پیشوا و هشتگرد به ۴ بامداد

شرکت راه آهن در پی دستور استاندار تهران مبنی بر تغییر آغاز ساعت کاری دستگاه های اجرایی از ۸ به ۶ صبح، ساعت آغاز سیر قطار حومه ای از هشتگرد، پرند و پیشوا به تهران را به ۴ تغییر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، شرکت راه آهن همزمان با تغییر ساعت کار دستگاه های اجرایی در استان تهران از ۸ به ۶ صبح، ساعت آغاز سیر نخستین قطار حومه ای اعزامی از مبادی پیشوا، هشتگرد و پرند نیز از ۶ صبح در برنامه قبلی به ۴ بامداد تغییر کرد.

جزئیات تغییر برنامه حرکت قطار پرند به تهران

بر اساس این گزارش قطار پرند به تهران از ساعت ۴ بامداد حرکت خود را آغاز کرده و در ساعات ۰۴:۱۹، ۰۴:۳۱، و ۰۴:۳۸ دقیقه به ترتیب در ایستگاه های رباط کریم، نسیم شهر و اسلامشهر توقف داشته و نهایتا در ساعت ۰۵:۰۵ دقیقه در ایستگاه راه آهن تهران خواهد بود.

ضمن اینکه رام قطارهای بعدی نیز از مبدأ پرند به مقصد ایستگاه راه آهن تهران در ساعات ۰۵:۴۰، ۰۷:۵۵ و ۰۹:۰۰ اقدام به سیر و حرکت خواهند کرد.

زمان جدید اعزام قطار پیشوا-تهران

همچنین بر اساس برنامه اعلامی جدید از سوی شرکت قطارهای حومه ای وابسته به شرکت راه آهن، برنامه اعزام قطارهای حومه ای پیشوا به تهران نیز به ساعت ۴ بامداد از ایستگاه امام زاده و سپس ۰۴:۰۵ دقیقه در ایستگاه پیشوا تغییر کرده است. این قطار در ساعت ۰۴:۱۷ دقیقه در ایستگاه ورامین، توقف کرده و نهایتا در ساعت ۵ بامداد در ایستگاه راه آهن تهران به پیاده کردن مسافران اقدام می کند.

تغییر ساعت حرت قطار هشتگرد و کرج به تهران

دیگر قطار حومه ای به مقصد تهران که ساعت اعزام آن تغییر کرده، قطار هشتگرد ـ تهران است که نخستین رام قطار این مسیر از مبدأ هشتگرد ساعت ۰۴:۱۰ دقیقه حرکت خود را آعاز کرده، ۰۴:۴۴ دقیقه در ایستگاه های راه آهن کرج و ۰۵:۰۳ دقیقه در شهرقدس توقف داشته و نهایتا ۰۵:۳۵ دقیقه در ایستگاه راه آهن تهران به کار خود پایان می دهد.

اعزام قطارهای حومه ای قم، قزوین و گرمسار طبق برنامه قبلی

گفتنی است قطارهای حومه ای قم، قزوین و گرمسار همچنان در ساعت قبلی خود اقدام به مسافرگیری خواهند کرد و بر این اساس قطار حومه ای قم تهران نخستین سیر و حرکت خود را ساعت ۰۵:۱۰ کلید زده و ساعت ۰۷:۱۰ دقیقه در تهران خواهد بود. قطار حومه ای قزوین نیز از ساعت ساعت ۵ بامداد اعزام شده و ساعت ۰۷:۲۰ دقیقه در تهران خواهد بود. قطار حومه ای گرمسار هم طبق برنامه قبلی از ساعت ۰۵:۳۵ دقیقه از گرمسار حرکت کرده و ساعت ۰۷:۱۰ دقیقه در ایستگاه راه آهن تهران توقف می کند.

کد خبر 4340817

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 9 + 0 =