برترین کانون تبلیغاتی طبق امتیاز اعلام شد

سازمان زیباسازی شهر تهران، اسامی برترین کانون‌های تبلیغاتی را طبق امتیاز اعلام کرد.

به گزارش بازرگانی خبرگزاری مهر، تنها ۶ کانون تبلیغاتی موفق به کسب رتبه یک، از طرف سازمان زیباسازی شهر تهران شده که در صدر آنها شرکت تبلیغاتی آیینه تهران ویژن با کسب امتیاز ۸۹۰.۰۹۷ بیشترین امتیاز را داشته و به‌عنوان برترین کانون تبلیغاتی در سال ۹۷ شناخته شده است.

جهت دریافت نتایج رتبه‌بندی کانون‌ها و شرکت‌های تبلیغاتی از سازمان زیباسازی شهر تهران اینجا کلیک کنید.

این شرکت با داشتن بیش از ۱۰۰ سازه در تهران و سایر شهرستان ها قویترین شرکت تبلیغات محیطی در شهر تهران است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، حمید صابرفرزام، معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران درمورد شرایط لازم برای کسب رتبه از سوی سازمان زیباسازی ادامه داد: میزان سرمایه، سوابق کاری، حضور افراد تحصیل کرده و با تجربه در شرکت، بیمه پرسنل، دیپلم های افتخار، اخذ استانداردهای بین‌المللی و داخلی و ارزش ساختمان‌هایی که آن شرکت دارد؛ برخی از شاخص‌هایی است که باید از سوی شرکت‌ها برای بررسی رتبه بندی به سازمان ارائه شود.

به گفته او براساس مصوبه ۱۸۹۸ شورای شهر تهران در سال ۹۳، سازمان زیباسازی، تنها دستگاه مجاز مدیریت حوزه تبلیغات محیطی در شهر تهران است و ارائه مجوز به شرکتها برای تبلیغات محیطی تنها درصورت کسب رتبه مجاز رتبه‌بندی از سوی این سازمان امکان پذیر است.

معاون تبلیغات و درآمد سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به اینکه به دست آوردن این رتبه مجوز تبلیغات محیطی را برای شرکتها به دنبال دارد، گفت: شاخص‌های رتبه‌بندی از سوی شورای شهر مصوب شده است. بعد از ارائه مدارک از سوی شرکت‌ها و درخواست رتبه‌بندی از شرکت بازدید و شاخص های رتبه بندی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به گفته صابر فرزام پیش از این تنها یکبار در سال رتبه بندی شرکت‌های از سوی سازمان زیباسازی صورت می‌گرفت و اگر شرکتی موفق به ارائه مدارک نمیشد باید تا سال آینده و رتبه بندی مجدد صبر می کرد.

این مطلب، یک خبرآگهی بوده و خبرگزاری مهر در محتوای آن هیچ نظری ندارد.

کد خبر 4493057

برچسب‌ها

شهر خبر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • captcha