پرسپولیس هنوز صورت های مالی امسال را ارائه نکرده است

رئیس سازمان خصوصی سازی گفت: باشگاه پرسپولیس هنوز صورت‌های مالی منتهی به ۳۱ خرداد امسال را به سازمان خصوصی‌سازی ارائه نکرده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی در یک گفت و گوی رادیویی، اظهار داشت: وظیفه من واگذاری‌های صحیح، قانونی و شفاف به بخش خصوصی است. در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم تمام سعی بر این است که این دو باشگاه شفاف و قانونی به بخش خصوصی واگذار شود.

وی تاکید کرد: برنامه سازمان خصوصی‌سازی از ۲۵ آذر ماه که دولت درباره این دو باشگاه مصوبه جدیدی ارائه کرد، این بود که تا پایان سال جاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال واگذار شوند ولی هنوز صورت‌های مالی منتهی به ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ یکی از باشگاه‌ها به سازمان خصوصی‌سازی ارائه نشده است.

رییس سازمان خصوصی‌سازی که در یک برنامه رادیویی صحبت می‌کرد، در پاسخ به اینکه کدام یک از باشگاه‌ها صورت‌های مالی خود ارائه نکرده‌اند؟ گفت: صورت‌های مالی باشگاه پرسپولیس منتهی به ۳۱ خرداد ماه است. این باشگاه صورت‌های مالی پارسال را ارائه کرده است اما منتظر صورت مالی امسال این باشگاه هستیم. در ‌عین ‌حال صورت‌های مالی باشگاه استقلال منتهی به ۳۱ تیر ماه است که این باشگاه صورت‌های مالی سال‌های ۹۶ ــ ۹۷ را ارائه کرده است.

پوری حسینی اظهار امیدواری کرد: تا پایان بهمن ماه پیشنهاد واگذاری و قیمت پایه برای این دو باشگاه را به هیات واگذاری ارائه کنیم. همچنین امیدواریم جلسه هیات واگذاری به موقع برگزار شود تا بتوانیم آگهی مزایده را به موقع منتشر کنیم و تا پایان سال این دو باشگاه را برای مزایده بگذاریم.

کد خبر 4494903

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 6 + 1 =