تاکتیک ترامپ به شیوه ملاکان است

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ درباره مواضع اخیر واشنگتن در قبال اقدام نظامی علیه ایران اظهار داشت: ترامپ تاکتیک تردید را در پیش گرفته دقیقا همان چیزی که در زمان ملاکی آموخته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، «ولفگانگ ایشنگر» رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ در گفتگو با تلویزیون آلمان درباره تهدید آمریکا درخصوص اقدام نظامی علیه ایران خاطر نشان کرد: رئیس جمهوری آمریکا تاکتیک دودلی را در پیش گرفته درست همان چیزی که در زمان ملاکی یاد گرفته است. اول حریف را به حالت تدافعی می‌برد سپس از کلمات دوستانه استفاده می‌کند.

وی درباره ارزیابی خود نسبت به عملکرد رئیس جمهوری آمریکا گفت: آمریکا سعی دارد ایران را به پای میز مذاکره بکشاندتا درباره یک توافق جدید هسته‌ای مذاکره کند. آمریکا در این میان یک نکته دارد، اینکه خاورمیانه عاری از سلاح هسته‌ای از منظر آنها یعنی توقف هرگونه فعالیت هسته‌ای، که این نکته‌ای نادرست است.

ایشنگر درباره نقش آلمان و اروپا در قبال توافق هسته‌ای ایران اظهار داشت: اکنون این سوال به ذهن می‌رسد که ما می‌توانیم توافق هسته‌ای را حفط کنیم؟ دولت آلمان معتقد است که حفظ این توافق هسته‌ای از فقدان آن بهتر است.

رئیس کنفرانس امنیتی مونیخ همچنین گفت: ما مخالف با اقدام نظامی بوده و خواهان بقای توافق هسته‌ای ایران هستیم، من گمان می‌کنم آخرین راه این است که ایران پای میز مذاکره حاضر شود!

کد خبر 4622813

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 1 + 4 =