شرکت ۲۱۰۰ نفر در دومین مرحله آزمون هماهنگ سنجش مهارت خراسان جنوبی

بیرجند- مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از شرکت دو هزار و ۱۰۰ نفر در دومین مرحله آزمون هماهنگ سنجش مهارت نیروی کار خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، حسین خوش آیند صبح چهارشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: این افراد در ۱۲۳ حرفه مربوط به سنجش مهارت پایان دوره کارآموزان و ۱۵ حرفه مربوط به سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان و تفاهم نامه‌ها شرکت خواهند داشت.

وی با اشاره به حضور یک هزار و ۹۲۴ نفر در دومین مرحله آزمون هماهنگ سنجش مهارت پایان دوره کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای، بیان کرد: از این تعداد یک هزار و ۱۸۳ نفر مرد و ۷۴۱ نفر زن هستند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی اضافه کرد: همچنین ۲۶۵ نفر در آزمون سنجش مهارت در حوزه‌های صنعت ساختمان و تفاهم نامه‌ها ثبت‌نام کردند که از این تعداد ۲۶۴ نفر مرد و یک نفر زن هستند.

برگزاری آزمون در ۱۰ حوزه

خوش آیند با بیان اینکه این مرحله آزمون پنج شنبه ۲۳ و جمعه ۲۴ خرداد ماه جاری در ۱۰ حوزه امتحانی شهرستان های استان برگزار می شود، عنوان داشت: این حوزه ها شامل بیرجند، قائن، اسدیه، فردوس، نهبندان، طبس، سربیشه، خوسف، سرایان و بشرویه خواهد بود.

وی یادآور شد: متقاضیان با مراجعه به مراکز آموزش فنی و حرفه ای می توانند نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.

خوش آیند ادامه داد: دومین مرحله آزمون هماهنگ سنجش مهارت پایان دوره کارآموزان مراکز دولتی و آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای در سال ۹۸ روز پنج شنبه ۲۳ خرداد ماه بصورت هماهنگ راس ساعت ۹ و ۴۵ دقیقه در تمامی حوزه های آزمون و آزمون صنعت ساختمان و تفاهم نامه ها نیز راس ساعت ۸ صبح روز جمعه ۲۴ خرداد ماه در محل تمامی حوزه های آزمونی بصورت هماهنگ برگزار می شود.

اعلام نتایج تا پایان خرداد ماه

وی با بیان اینکه هر آزمون شامل دو مرحله کتبی و عملی است، بیان داشت: داوطلبان پس از شرکت در آزمون کتبی و کسب نمره قبولی براساس برنامه زمانبندی برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه های تعیین شده مراجعه کنند.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای خراسان جنوبی از داوطلبان خواست: نیم ساعت زودتر در محل حوزه امتحانی مندرج در کارت ورود به جلسه حضور داشته باشند.

خوش آیند با اشاره به اینکه نتایج این مرحله از آزمون ها تا چهار شنبه ۲۹ خرداد ماه اعلام می‌شود، افزود: داوطلبانی که موفق به کسب نمره قبولی در آزمون کتبی شوند، براساس برنامه زمانبندی اعلام شده از سوی اداره سنجش و ارزشیابی مهارت نیروی کار استان برای شرکت در آزمون عملی باید به حوزه‌های تعیین شده مراجعه کنند.

کد خبر 4638736

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 8 =