اقدام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای شایسته‌گزینی مدیران

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با هدف شایسته گزینی مدیران فراخوانی را برای جذب معاون مقررات‌گذاری، کسب‌وکارهای فرهنگی ورییس برنامه‌ریزی ونظارت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال در متن این فراخوان آمده است:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نظر دارد برای جذب شایسته‌ترین مدیران در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال، نسبت به جذب معاون مقررات گذاری و کسب و کارهای فرهنگی و رئیس گروه برنامه ریزی و نظارت از میان افراد رسمی و پیمانی دستگاه‌های دولتی اقدام کند.

واجدین شرایط تا ۳۱ خردادماه می‌توانند به سایت مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به نشانی www.saramad.ir/fa/jazbniroo مراجعه و فرم متقاضیان را تکمیل و اطلاعات و سوابق خود را بارگذاری کنند.

بر اساس این فراخوان تهیه و تنظیم ضوابط و مقررات نظام تنظیم گری کسب و کارهای فرهنگی و رتبه بندی محصولات و فعالیت‌های فرهنگی در فضای مجازی، شناسایی و ساماندهی نشر دیجیتال و تنظیم مقررات برای مؤسسات، فعالان و آثار فرهنگی و هنری در فضای مجازی و ایجاد و تقویت زمینه‌های سرمایه گذاری و حمایت از کارآفرینی فرهنگی در فضای مجازی اهم وظایف مورد انتظار معاون مقررات گذاری و کسب و کارهای فرهنگی ذکر شده است.

همچنین نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات مرکز، بهبود مستمر وضعیت ساختاری، نظارت بر استانداردها و نظام‌های رتبه‌بندی رسانه‌ها، فعالیت‌ها و آثار، محصولات و خدمات‌فرهنگی، هنری و رسانه‌ای دیجیتال، ابزارها، خدمات و مراکز مرتبط و ضوابط و مقررات اعطای آنها در چارچوب قوانین مربوط و تدوین برنامه و بودجه سالیانه مرکز و پیگیری امور مربوط به تصویب و تخصیص بودجه از جمله وظایف رئیس گروه برنامه ریزی و نظارت است.

کد خبر 4638747

برچسب‌ها

مطالب بیشتر

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
  • نظرات حاوی توهین و هرگونه نسبت ناروا به اشخاص حقیقی و حقوقی منتشر نمی‌شود.
  • نظراتی که غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نمی‌شود.
  • 8 + 9 =